PODPOWIEDZI:

Specyfikacja OnePlus 3 Już Pewna!

Specyfikacja OnePlus 3 Już Pewna!

W tym roku poznamy kolejny świetny produkt producenta tzw. “zabójcy flagowców” z cyferką “3” w nazwie! Czy nowy smartfon zostanie okrzyknięty takim właśnie mianem? Czego możemy się po nim spodziewać? Na pewno mocnej specyfikacji,która za sprawą organizacji TENAA właśnie wyciekła do sieci! Zapraszam!

Na temat słuchawki OnePlus 3 powiedziano już wiele. Będziemy mieli tutaj do czynienia z kolejnym dobrze wykonanym urządzeniem, które nie grzeszy brakiem pokaźnych zasobów mocy obliczeniowej! Istnieją jednak pewne istotne przeszkody, które są w stanie pokrzyżować plany producenta w popularyzacji tego smartfonu. Otóż, w tym roku pojawiło się już wiele flagowych urządzeń, a w skład ich wchodzą także te z rodzimego rynku OnePlus’a czyli Xiaomi Mi 5 oraz Huawei P9! Tych dwóch już zdążyło zaskarbić sobie zaufanie i miejsce w kieszeni przyszłych właścicieli.


Dlatego też, OnePlus może mieć nie lada orzech do zgryzienia patrząc na to jak ciężką batalię przyjdzie mu stoczyć. Czy ma do tego odpowiednie środki? Cóż, jednym z nich jest specyfikacja, która za sprawą TENAA (chińska organizacja od przyznawania certyfikatów) pojawiła się właśnie w sieci! Patrząc przez pryzmat lat, warto w pełni zaufać tej organizacji, zatem możemy mieć pewność, że podana specyfikacja jest jak najbardziej autentyczna! Z czym, zatem mamy do czynienia? Na froncie znajdziemy matrycę ekranu o przekątnej 5.5 - cala o rozdzielczości Full HD. Głównym ośrodkiem obliczeniowy urządzenia będzie procesor Snapdragon 820 o taktowaniu 2,15 GHz. Całość wsparta zostanie 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci ROM na potrzeby użytkownika. 

Jeśli chodzi o walory fotograficzne, to w tym przypadku otrzymamy standardowo dwa obiektywy. Z przodu oczko o rozdzielczości 8 mpix o szerokokątnych zdolnościach! Z pewnością pozytywnie ono zaskoczy wielbicieli “samojebek”! ;) Zaś, na pleckach odnajdziemy obiektyw o rozmiarze 16 mpix wraz z diodą doświetlającą LED. Zaskoczeni? Nie sądzę, ale do specyfikacji możemy jeszcze dopisać akumulatorek o pojemności 3000 mAh. Jest to troszkę rozczarowujące, bowiem po takim mocnym sprzęcie spodziewalibyśmy się nieco więcej! Ponadto, producent zainstaluje nam Androida w wersji 6.0.1 Marshmallow. Czy to pozwoli wygrać z obecnymi konkurentami?


Osobiście jakoś bym w to powątpiewał. Możliwości OnePlus’a 3 zbyt specjalnie nie wyróżniają się na tle konkurencji, a urządzenie samo w sobie jakoś nie przyciąga do siebie jak magnes. Standardowa aluminiowa bryła z typowymi jak na tę półkę “bebechami” i tyle. Warto jeszcze tylko wspomnieć, iż w sprzedaży telefon będzie dostępny w takich kolorach jak: szary, czarny i złoty. Zaś, premiera zapowiedziana jest na 14 czerwca tego roku. Ktoś z Was byłby zainteresowany tym modelem? Zapraszam do komentowania! ;)

blog comments powered by Disqus
Specyfikacja OnePlus 3 Już Pewna!