PODPOWIEDZI:

Xiaomi i Jego Mi Band 2!

Xiaomi i Jego Mi Band 2!

Sezon na aktywne spędzanie wolnego czasu trwa już w najlepsze! Niektóre gadżety technologiczne takie jak “smartband’y” mogą okazać się niezwykle użyteczne. Ilość wykonanych kroków, spalone kalorie, aktualny puls to istotne dane, które zaspokoją potrzeby osób dbających o takie szczegóły. Z myślą o takich osobach, Xiaomi stworzyło Mi Band 2! Zapraszam!

Sprytne opaski traktowane są przez niektórych jako zbędny dodatek do galanterii albo gadżet dla dzieciaków. Być może coś w tym jest, ale warto zauważyć liczne profity idące z wykorzystywania takiego akcesorium. Co raz to nowsze opaski mają większy wachlarz wbudowanych opcji. Dowodem na to jest oficjalnie zaprezentowany następca Mi Band’a od Xiaomi! Model ten cechuje się przede wszystkim solidną budową, przyjaznym dla oka designem oraz bardzo przystępną ceną! To ona ma sprawić, żeby produkt trafił do jak najszerszego odbiorcy!
opaska sportowa
Co wyjątkowego jest w Xiaomi Mi Band 2? Wyjątkowym elementem jest zastosowanie przez twórców ekranu OLED! W poprzedniej odsłonie tego nie uświadczymy. Ów ekran ma przekątną o rozmiarze 0.42 - cala i jest on odporny na nasze tłuste odciski palców! Zatem, można wykluczyć konieczność przecierania ekranu ze względu na słabą widoczność. Jeśli chodzi o informacje pojawiające się na ekranie to dostrzeżemy tam m.in. godzinę, liczbę kroków, aktualnie pokonany dystans lub puls. Ten model może śmiało rywalizować z innymi urządzeniami w rankingach najlepszych smartbandów.

Xiaomi Mi Band 2
Ciekawą funkcją, która ochroni baterię przed częstym rozładowywaniem się to aktywowanie ekranu jedynie podczas podniesienia nadgarstka! Przyznacie, że jest to ciekawy patent?! Jednakże, na chwilę uwagi zasługuje także przycisk umieszczony zaraz pod ekranem (zależy jak na to patrzeć), który umożliwi nam zręczne “przeskakiwanie” między funkcjami urządzenia. Jest to kolejna dobra zmiana w porównaniu do poprzedniego modelu! Opasce od Xiaomi nie straszne są mocne zlewy czy kurz, ponieważ została skonstruowana w myśl spełnienia normy IP67!

od Xiaomi
Co jeszcze można powiedzieć o Xiaomi Mi Band 2? Cóż, wiemy, że waży zaledwie 7 g, ma na wyposażeniu Bluetooth 4.0 oraz akumulatorek o pojemności 70 mAh. Ten ostatni może delikatnie rozczarować, gdyż na pojedynczym ładowaniu wytrzyma już tylko 20 dni. Poprzednik potrafił przetrwać nawet dwa miesiące, ale pamiętajmy o zastosowaniu nowego typu ekranu oraz lepszych “bebechach”! Czy warto zainteresować się tym produktem? Jeśli kręcą was wszelakiego typu gadżety lub chcecie mieć pod kontrolą trening na wolnym powietrzu to… warto! Zwłaszcza w przypadku, iż Mi Band 2 kosztuje nieco więcej jak 100 złotych! Premiera azjatycka została ustalona na 7 - ego, zaś w Europie pojawi się najwcześniej za miesiąc. Wszystkich zainteresowanych (i nie tylko) zapraszam do komentowania! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi i Jego Mi Band 2!