PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Xiaomi i Jego Mi Band 2!

Xiaomi i Jego Mi Band 2!

Sezon na aktywne spędzanie wolnego czasu trwa już w najlepsze! Niektóre gadżety technologiczne takie jak “smartband’y” mogą okazać się niezwykle użyteczne. Ilość wykonanych kroków, spalone kalorie, aktualny puls to istotne dane, które zaspokoją potrzeby osób dbających o takie szczegóły. Z myślą o takich osobach, Xiaomi stworzyło Mi Band 2! Zapraszam!

Sprytne opaski traktowane są przez niektórych jako zbędny dodatek do galanterii albo gadżet dla dzieciaków. Być może coś w tym jest, ale warto zauważyć liczne profity idące z wykorzystywania takiego akcesorium. Co raz to nowsze opaski mają większy wachlarz wbudowanych opcji. Dowodem na to jest oficjalnie zaprezentowany następca Mi Band’a od Xiaomi! Model ten cechuje się przede wszystkim solidną budową, przyjaznym dla oka designem oraz bardzo przystępną ceną! To ona ma sprawić, żeby produkt trafił do jak najszerszego odbiorcy!


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

opaska sportowa
Co wyjątkowego jest w Xiaomi Mi Band 2? Wyjątkowym elementem jest zastosowanie przez twórców ekranu OLED! W poprzedniej odsłonie tego nie uświadczymy. Ów ekran ma przekątną o rozmiarze 0.42 - cala i jest on odporny na nasze tłuste odciski palców! Zatem, można wykluczyć konieczność przecierania ekranu ze względu na słabą widoczność. Jeśli chodzi o informacje pojawiające się na ekranie to dostrzeżemy tam m.in. godzinę, liczbę kroków, aktualnie pokonany dystans lub puls.

Xiaomi Mi Band 2
Ciekawą funkcją, która ochroni baterię przed częstym rozładowywaniem się to aktywowanie ekranu jedynie podczas podniesienia nadgarstka! Przyznacie, że jest to ciekawy patent?! Jednakże, na chwilę uwagi zasługuje także przycisk umieszczony zaraz pod ekranem (zależy jak na to patrzeć), który umożliwi nam zręczne “przeskakiwanie” między funkcjami urządzenia. Jest to kolejna dobra zmiana w porównaniu do poprzedniego modelu! Opasce od Xiaomi nie straszne są mocne zlewy czy kurz, ponieważ została skonstruowana w myśl spełnienia normy IP67!

od Xiaomi
Co jeszcze można powiedzieć o Xiaomi Mi Band 2? Cóż, wiemy, że waży zaledwie 7 g, ma na wyposażeniu Bluetooth 4.0 oraz akumulatorek o pojemności 70 mAh. Ten ostatni może delikatnie rozczarować, gdyż na pojedynczym ładowaniu wytrzyma już tylko 20 dni. Poprzednik potrafił przetrwać nawet dwa miesiące, ale pamiętajmy o zastosowaniu nowego typu ekranu oraz lepszych “bebechach”! Czy warto zainteresować się tym produktem? Jeśli kręcą was wszelakiego typu gadżety lub chcecie mieć pod kontrolą trening na wolnym powietrzu to… warto! Zwłaszcza w przypadku, iż Mi Band 2 kosztuje nieco więcej jak 100 złotych! Premiera azjatycka została ustalona na 7 - ego, zaś w Europie pojawi się najwcześniej za miesiąc. Wszystkich zainteresowanych (i nie tylko) zapraszam do komentowania! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more