PODPOWIEDZI:

Twardzi Zawodnicy Prosto z Kraju Drakuli! Smartfony Allview

Twardzi Zawodnicy Prosto z Kraju Drakuli! Smartfony Allview

Ten Rumuński producent urządzeń technologii użytkowej właśnie zaprezentował dwie nowe słuchawki! Urządzenia te są o tyle ciekawe, iż skonstruowano je z poliwęglanu, który zapobiegnie ewentualnym skutkom upadku z wysokości. Dodatkową zaletą jest ich nad wyraz niska cena, która skusi wielu potencjalnych klientów. Jesteście ciekawi?

W porównywarce smartfonów nie łatwo jest odnaleźć urządzenie, które nie tyle, co będzie mocne pod względem specyfikacji, jak pod względem odporności na nie tak wcale rzadkie upadki. Bowiem, tryb życia niektórych z nas w dużym stopniu naraża nasze urządzenie na uszkodzenia, które mogą zakończyć się ich “śmiercią”! Jak można temu zaradzić? Rozwiązaniem może być kupno odpowiedniego etui, ale najlepszym wyborem jest zakup wręcz stworzonego do upadków smartfonu. Takim bez mała są prezentowane dziś słuchawki.

allview e3

Rumuńscy inżynierowie zaprezentowali standardową komórkę Allview M9 oraz całkiem przyzwoitego smartfona “Allview E3”. W przypadku obydwu modeli, obudowy zostały wykonane z wytrzymałego na uszkodzenia poliwęglanu. Producent nie zapomniał również o implementacji wytrzymałości na kurz oraz wodę, co potwierdza certyfikat IP67. Ponadto, obie słuchawki zostały wyposażone dodatkowo w hartowane szkła Gorilla Glass 3 - generacji. Dzięki temu, niezwykle ciężko będzie zniszczyć owe telefony.

allview e3 oraz m9

Co jednak ze specyfikacją? W przypadku standardowej komórki mamy do czynienia z 2.4 - calową matrycą o rozdzielczości 240x320 pikseli. Pondto, komórka ma nam do zaoferowania aparat o rozdzielczości 5 mpix, slot na kartę microSD do 64 GB, Bluetooth oraz radio FM. Nie zapomniano również o dwóch slotach na kartę SIM i baterii o pojemności 1400 mAh. W przypadku modelu E3, smartfon ten może pochwalić się matryca o rozmiarze 4.5 - cala o rozdzielczości 480x854 pikseli. Centrum zarządzania jest procesor Cortex A7, wsparty przez 2 GB RAM oraz 16 GB ROM.

allview e3 #2

W obu przypadkach mamy do czynienia z aparatem 5 mpix, jednak od frontu znajdziemy jeszcze obiektyw o rozdzielczości 2 mpix. Producent umieścił również dwa sloty na kartę SIM, slot na kartę microSD do 128 GB oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Na koniec warto powiedzieć co nieco o cenie, która w przypadku klasycznej komórki (M9) wynosi 299 złotych, zaś jeśli chodzi o smartfon (E3), cena podskoczy do 849 złotych. Co o tym sądzicie? Czy tak przeciętne słuchawki mogą kogoś zainteresować nawet jeśli są niezwykle wytrzymałe? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki, co jest bardzo motywujące! ;)

blog comments powered by Disqus
Twardzi Zawodnicy Prosto z Kraju Drakuli! Smartfony Allview