PODPOWIEDZI:

Lwia Część Nexusów Nie Otrzyma Androida N!

Lwia Część Nexusów Nie Otrzyma Androida N!

Premiera najnowszego systemu Google’a zdaje się być coraz bliżej nas. Wraz z jego premierą będzie można spodziewać się startującego etapu aktualizowania urządzeń wyposażonych w system Android. Tego “zaszczytu” dostąpią jako pierwsi, posiadacze owych Nexusów, co jest rzeczą co najmniej oczywistą. Jednakże, nie do końca oczywiste może być dostępność tejże aktualizacji. Zatem, kto ją otrzyma? Czy posiadacze obecnie wspieranych modeli będą mogli obejść się smakiem? Sprawdźmy to!

Wybór smartfonu czy tabletu z rodziny Nexus, to co najmniej dobry i rozsądny wybór. Zwłaszcza, jeżeli priorytetową sprawą jest dla nas jest chęć regularnego otrzymywania aktualizacji systemu, które bezpośrednio wpływają na nasze bezpieczeństwo. Mimo tak dużego plusa tego typu urządzeń, nie są one tak popularne jak produkty Samsunga, LG czy też Sony… przynajmniej w naszym kraju. Być może dzieje się to za sprawą wyjątkowo słabego poziomu promocji Nexusów w naszym środowisku, a tę sprawę pogłębia brak występowania (jeśli już to rzadko) tych smartfonów w ofertach sieci telekomunikacyjnych.


Ekspresy do Kawy


Obecnie zajmijmy się jednak obecnie będącym w fazie testów, systemem Android o tajemniczej nazwie “N”! Prawie pewne jest to, że system ten nie będzie już takrewolucyjny jak obecnie już przez większość użytkowany, ale z pewnością będzie on mocno pożądany. Bowiem, kto nie lubi być na czasie jak posiadacze tego typu urządzeń? No, właśnie. Problem w tym, że nie wszyscy otrzymają update do tego OS-u. Rzeczą oczywistą jest, że kilkuletnie słuchawki będą automatycznie wykluczone razem z budżetowymi produkcjami, ale do tej “czarnej listy” dołączy grupa Nexusów!

Co powiesz na wyjątkowe gogle VR dla swojej konsoli PlayStation 4?


Jak to? Nexus? Niestety, ale także słuchawki sygnowane logiemGoogle dosięgnie fala owianej grozą, fragmentacji! Wujaszek Google ubogaca systematycznie swoje urządzenia w aktualizacje średnio przez dwa lata. Pech chciał, że niektóre modele właśnie dobiegają do mety “finisz aktualizacyjny”. Kto będzie poszkodowany? Otóż, o najnowszym Androidzie będą mogli z pewnością zapomnieć posiadacze takich modeli jak: Nexus 5, Nexus 7 oraz Nexus 10. Warto zaznaczyć, że ich wsparcie zostało zakończone wraz z końcem ubiegłego roku! Do tej grupy najprawdopodobniej będzie można dołączyć Nexusa 6 oraz Nexusa 9.

Poszukujesz najwydajniejszego układu graficznego na rynku? Co powiesz na MSI GTX 1080 GAMING X?Ostatnie dwa modele kończą swój żywot aktualizacyjny pod koniec roku, więc wątpliwe jest by załapały się jeszcze na Androida N. Aczkolwiek, istnieje cień szansy aby tak się nie stało, ale trzeba być przygotowanym na najgorsze… żeby się nie rozczarować. Spać spokojnie mogą na pewno osoby, które kupiły Nexusa 5X oraz Nexusa 6P! Bowiem, ich wsparcie kończy dopiero pod koniec przyszłego roku! Pogrążonych w smutku mogę pocieszyć informacją, iż niedługo rodzina Nexusów powiększy się o kolejne smartfony, które wyjdą spod ręki inżynierów Huawei’a! Co o tym myślicie? Zapraszam Was gorąco do komentowania! ;)

blog comments powered by Disqus
Lwia Część Nexusów Nie Otrzyma Androida N!