PODPOWIEDZI:

ZTE Prezentuje Swojego Najnowszego Flagowca!

ZTE Prezentuje Swojego Najnowszego Flagowca!

Chińczycy już od dawna zapewniali nas o rychłym pojawieniu się nowego smartfonu z ich submarki, Nubia i o to jesteśmy świadkami prezentacji modelu Nubia Z11! Sprzęt ten jest niezwykle wydajny, ale najważniejsze jest to, że w przeciwieństwie do poprzednich modeli, trafi wreszcie do Europy! Zapraszam do lektury!

W tym miesiącu, ZTE zdołało zaprezentować jeszcze dwa pomniejsze modele z marki Nubia: Z1 Mini oraz Z11 Max. Tym razem, mamy okazję ujrzeć smartfona w standardowym wariancie, który trafi na stary kontynent, co nie jest taką oczywistą rzeczą! Bowiem, rzadko kiedy ZTE decydowało się na udostępnianie sowich produktów na innych rynkach niżeli rodzimym, zwłaszcza jeżeli dotyczyło to marki premium, czyli Nubia! Zarząd firmy postanowił to zmienić.


 

Smartfon charakteryzuje się wyjątkowo stonowaną linią obudowy, która została wykonana w całości z aluminium, co podkreśla wysoką klasę sprzętu. Od frontu znajdziemy matrycę ekranu o rozmiarze 5.5 cala i rozdzielczości Full HD. Ekran został przykryty odpornym na zarysowania szkłem Gorilla Glass 3. Na froncie widnieje także szerokokątna kamerka o rozdzielczości 8 mpix. Gdy przekręcimy telefon na drugą stronę, naszym oczom ukaże się duże logo Nubia, czytnik linii papilarnych oraz obiektyw aparatu głównego. Ten ostatni jest elementem zapożyczonym od Sony, który charakteryzuje się rozdzielczością 16 mpix oraz sensorem Sony IMX298.


Przechodząc już do samego wnętrza urządzenia. Mamy tutaj do czynienia z procesorem Snapdragonem 820, wsparte 4/6 GB RAM oraz 64/128 GB ROM! Jeżeli zabraknie nam wystarczającej wolnej przestrzeni, wówczas możemy rozszerzyć ją przy pomocy karty microSD! Jeśli tak uczynimy, wówczas wykluczy to możliwość zamontowania drugiej karty SIM. Jeżeli chodzi o zasilanie, to mamy tutaj do dyspozycji ogniwo o pojemności 3000 mAh, które możemy ładować w szybkim tempie, gdyż w smartfonie występuje technologia Quick Charge 3.0!


Całością zawiaduje system Android 6.0 Marshmallow wraz z nakładką Nubia UI 4.0. Zaś, jeśli chodzi o cenę, to za wariant 4 GB RAM + 64 GB ROM zapłacimy ok. 1500 złotych. Wersja z 6 GB RAM + 128 GB ROM kosztować ma ok. 2 tys. złotych. Cóż, nie jest to zbyt atrakcyjna cena, zważywszy na pochodzenie smartfonu, ale z pewnością znajdą się osoby zainteresowane tym modelem. Może ktoś z Was ma zamiar go kupić? Jeśli tak, to musicie odrobinę jeszcze poczekać, bowiem ZTE nie oznajmiło kiedy dokładnie rozpocznie się dystrybucja Nubii Z11 w Europie. Tym czasem, zapraszam Was do komentowania! ;)

blog comments powered by Disqus
ZTE Prezentuje Swojego Najnowszego Flagowca!