PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Historia ekspresów do kawy – Od prostych naczyń po nowoczesne maszyny

KRUPS EA9010 - idealny ekspres dla wymagających kawoszy

KRUPS EA9010 - idealny ekspres dla wymagających kawoszy

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia, a w szczególności ranka, bez swojej ulubionej kawy. Jeżeli chcecie mieć pod ręką sprzęt, który w szybki sposób przygotuje ulubiony rodzaj kawy, to powinniście się zainteresować ekspresem do kawy KRUPS EA9010, o którym piszemy w poniższym newsie.

KRUPS EA9010 to ekspres wysokiej klasy, który zachwyca swoimi możliwościami i funkcjonalnością i może konkurować z najlepszymi ekspresami do kawy z rankingów. W jego menu znajdziemy aż 17 rodzajów kawy (czarnych oraz białych). Dzięki temu, każdy znajdzie coś dla swoich kubków smakowych.

Ważna cechą urządzenia jest to, że wystarczy jeden przycisk, by natychmiast rozpocząć proces parzenia wybranej kawy. Sama jakość napoju jest bardzo wysoka dzięki automatycznemu systemowi regulacji grubości mielenia oraz ilości kawy. Został tu też zastosowany innowacyjny system grzewczy Thermoblock, który odpowiednio dba o temperaturę kawy.

Kolejną zaletą ekspresu do kawy KRUPS EA9010 jest dwustopniowy system spieniania mleka. Cały proces również w tym przypadku jest niezwykle szybki. Urządzenie najpierw podgrzewa mleko do idealnej temperatury, a następnie perfekcyjnie je spienia na puszystą piankę, idealną do cappuccino czy latte. Dodatkowo, dysza automatycznie się płucze, więc nie musisz martwić się o jej czystość.

KRUPS EA9010

KRUPS EA9010 to prawdziwy skarb dla kawoszy. Każdy z nich może bowiem przygotować dokładnie taką kawę, jaką lubi. Jej moc, wielkość czy temperatura wody - wszystko możemy dowolnie dostosować do własnych preferencji. Wybrane ustawienia można przyporządkować do kategorii "Ulubione", by za kolejnym razem nie musieć ustawiać wszystkiego od nowa. W taki sposób możemy stworzyć swoje własne, kawowe menu.

Omawiany ekspres to również elegancja i styl. Urządzenie cieszy bowiem oko swoim designem. Posiada też kolorowy wyświetlacz TFT z dotykowym ekranem 4:3, na którym wyświetla się menu. Sprzyja to intuicyjnej obsłudze. O braku wody w pojemniku czy zapełnieniu pojemnika na fusy informują nas elektroniczne wskaźniki. Są też automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania.

Cena ekspresu do kawy KRUPS EA9010 - ok. 5199 zł

blog comments powered by Disqus
KRUPS EA9010 - idealny ekspres dla wymagających kawoszy
Autor: Łukasz