PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Sharp KC-G50EUW - Recenzja oczyszczacza powietrza

Stadler Form - Ratunek dla Alergików?

Stadler Form - Ratunek dla Alergików?

Z roku na rok, liczba alergików rośnie w zastraszającym tempie, na co zbyt wielu nie było przygotowanych. Aby z tym walczyć, należy wytoczyć odpowiednie działa w postaci urządzeń, które to względnie poprawią komfort naszego życia. Firma Stadler Form specjalnie przygotowała dwa rozwiązania, które warto poznać!

Alergia - nieodłączna towarzyszka ok. 15 mlin obywateli naszego pięknego kraju. Zmagają się oni ze stale pylącymi w okresie wiosennymi roślinami, które to trafiają bezpośrednio do naszego organizmu. Świąd nosa, oczu lub kichanie w połączeniu z ciągłą chrypką, to typowe symptomy tego schorzenia. Jak z nimi walczyć? Odpowiedzią na te problemy są różnej maści leki, ale te nie zawsze są w stanie nam pomóc. Propozycją jest także unikanie wychodzenia z domu po godzinach porannych, aż do godzin wczesnego wieczora. Rozwiązaniem jest pozostanie w domu, ale tam alergeny mogą również się dostać. Jest jednak na to pewne rozwiązanie...

filtr oczyszczania powietrza

Szwajcarska firma Stadler Form wychodzi na przeciw oczekiwaniom Alergików w kwestii walki z pyłkami dostającymi się do wnętrza pomieszczeń. W tym celu zostały przygotowane dwa urządzenia: Oczyszczacz powietrza "Viktor" oraz Nawilżacz powietrza "Oskar". Czym się one charakteryzują? Już śpieszę z wyjaśnieniami!

niebywale skuteczne narzędzie dla alergików

Viktor - jest to podstawowe narzędzie w walce z pojawiającymi się pyłkami roślin, które wnikają przez nieszczelne lub uchylone okna. Model ten został wyposażone w trzy filtry (wstępny, filtr HPP i węglowy), co umożliwia uzyskanie powietrza wolnego od grzybów, roztoczy, pleśni, wspomnianych pyłków oraz sierści zwierząt. Niebywałym plusem "Viktora" jest zmniejszenie ryzyka zachorowań u osób nie będących alergikami!

nawilżacz powietrza o niebywałej skuteczności

Oskar - urządzenie to podobnie jak poprzednie, ma bezpośredni wpływ na jakość i czystość wdychanego przez nas powietrza. Jak donosi producent, powietrze nawilżane jest metodą zbliżoną do naturalnej, co dzieje się za sprawą zanurzonych w wodzie filtrów. Dzięki dobrodziejstwom tego rozwiązania, "Oskar" zapewni wilgotność powietrza na poziomie 45-50% przy temperaturze 20 stopni Celsjusza. Ponadto, ów nawilżacz wyposażony jest dodatkowo w higrostat kontrolowanego nawilżania. 
 

twarda konkurencja stadler form

Co o tym sądzicie? Czy te praktyczne narzędzia do walki z alergią znajdą się w wyposażeniu Waszych domostw? Zapraszam serdecznie do komentowania, wpadnięcia na forum oraz pozostawienia po sobie łapki w górę! ;) Jeśli macie jakieś pytania to z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi!

blog comments powered by Disqus
Stadler Form - Ratunek dla Alergików?