PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Stadler Form - Ratunek dla Alergików?

Stadler Form - Ratunek dla Alergików?

Z roku na rok, liczba alergików rośnie w zastraszającym tempie, na co zbyt wielu nie było przygotowanych. Aby z tym walczyć, należy wytoczyć odpowiednie działa w postaci urządzeń, które to względnie poprawią komfort naszego życia. Firma Stadler Form specjalnie przygotowała dwa rozwiązania, które warto poznać!

Alergia - nieodłączna towarzyszka ok. 15 mlin obywateli naszego pięknego kraju. Zmagają się oni ze stale pylącymi w okresie wiosennymi roślinami, które to trafiają bezpośrednio do naszego organizmu. Świąd nosa, oczu lub kichanie w połączeniu z ciągłą chrypką, to typowe symptomy tego schorzenia. Jak z nimi walczyć? Odpowiedzią na te problemy są różnej maści leki, ale te nie zawsze są w stanie nam pomóc. Propozycją jest także unikanie wychodzenia z domu po godzinach porannych, aż do godzin wczesnego wieczora. Rozwiązaniem jest pozostanie w domu, ale tam alergeny mogą również się dostać. Jest jednak na to pewne rozwiązanie...


Szukasz dobrego ekspresu do kawy? Oto najnowsze zestawienie tego typu urządzeń!


filtr oczyszczania powietrza

Szwajcarska firma Stadler Form wychodzi na przeciw oczekiwaniom Alergików w kwestii walki z pyłkami dostającymi się do wnętrza pomieszczeń. W tym celu zostały przygotowane dwa urządzenia: Oczyszczacz powietrza "Viktor" oraz Nawilżacz powietrza "Oskar". Czym się one charakteryzują? Już śpieszę z wyjaśnieniami!


Poszukujesz filtrów do dzbanka na wodę w dobrej cenie? Mamy dla Ciebie pewną propozycję!


niebywale skuteczne narzędzie dla alergików

Viktor - jest to podstawowe narzędzie w walce z pojawiającymi się pyłkami roślin, które wnikają przez nieszczelne lub uchylone okna. Model ten został wyposażone w trzy filtry (wstępny, filtr HPP i węglowy), co umożliwia uzyskanie powietrza wolnego od grzybów, roztoczy, pleśni, wspomnianych pyłków oraz sierści zwierząt. Niebywałym plusem "Viktora" jest zmniejszenie ryzyka zachorowań u osób nie będących alergikami!

nawilżacz powietrza o niebywałej skuteczności

Oskar - urządzenie to podobnie jak poprzednie, ma bezpośredni wpływ na jakość i czystość wdychanego przez nas powietrza. Jak donosi producent, powietrze nawilżane jest metodą zbliżoną do naturalnej, co dzieje się za sprawą zanurzonych w wodzie filtrów. Dzięki dobrodziejstwom tego rozwiązania, "Oskar" zapewni wilgotność powietrza na poziomie 45-50% przy temperaturze 20 stopni Celsjusza. Ponadto, ów nawilżacz wyposażony jest dodatkowo w higrostat kontrolowanego nawilżania. 


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

 

twarda konkurencja stadler form

Co o tym sądzicie? Czy te praktyczne narzędzia do walki z alergią znajdą się w wyposażeniu Waszych domostw? Zapraszam serdecznie do komentowania, wpadnięcia na forum oraz pozostawienia po sobie łapki w górę! ;) Jeśli macie jakieś pytania to z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi!

blog comments powered by Disqus
Stadler Form - Ratunek dla Alergików?