PODPOWIEDZI:

T-Bull Wkracza na Rynek Kosmicznych Technologii!

T-Bull Wkracza na Rynek Kosmicznych Technologii!

Zapewne kojarzycie to studio, które w głównej mierze zajmuje się tworzeniem gier mobilnych? Programiści z tej firmy są bardzo znani z takich projektów jak Top Bike, Road Racing oraz Zombie: Best Free Shooter! Nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie fakt, że jej założyciele postanowili rozwinąć swoją działalność o technologię kosmiczną!

O tego typu decyzję raczej mogli byśmy posądzić jakieś zagraniczne konsorcjum pokroju Alphabet lub Microsoft, ale żeby nasza rodzima marka podjęła się takiego wyzwania? Cóż, warto być ambitnym, wysokostawiać sobie poprzeczkę, ale najważniejsze jest by być w tym konsekwentnym! Na czym dokładnie będzie polegała cała sprawa z kosmosem? Co powiecie aby twory “Made in Poland” powędrowały aż poza atmosferę ziemską? Pozwólcie mi to pokrótce wytłumaczyć!PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Zatem, przechodząc do sedna sprawy, twórcy wspomnianego studia T-Bull stworzyli firmę o nazwie SatRevolution S.A., która zajmie się… tworzeniem satelitów kosmicznych! Te niezwykłe urządzenia będą skrzętnie wykorzystywane przez międzynarodowe agencje kosmiczne, ale także podmioty prywatne! Owe satelity będą służyły w głównej mierze do prowadzenia zakrojonych badań naukowych. Zatem, wszystko w słusznej sprawie, a nasz kochany naród ponownie wzrośnie na popularności!

Interesują Cię wszech obecnie rozwijająca się technologia? Co powiesz na to!

Sami twórcy wyjaśniają, że w tym interesie nie chodzi im generalnie o możliwe zyski finansowe czy też sławę, ale przede wszystkim o spełnianie się oraz rozwijanie swojego hobby! Cóż może być mniej szlachetnego? Jednakże, to wszystko nie miałoby szansy bytu gdyby nie lata doświadczenia w pracy z firmą T-Bull. Bowiem, twórcy mają już na koncie ponad sto różnego typu tytułów gier, które zostały obrane (szacunkowo) przez ok. 140 mln ludzi! Tego typu dane pozwalają naświetlić nam pozytywny obraz tych przedsiębiorców, którym nie braknie pasji i zaangażowania!


Chcesz zagrać w popularne Pokemon GO, ale nie wiesz czy ściągasz z zaufanego źródła? My Ci w tym pomożemy!
 

Na koniec warto wspomnieć, iż najnowszym produktem T-Bull jest gra skrywana pod tytułem “Road Racing”! Tytuł ten jest grą wyścigową o charakterze Free-To-Play, zatem nie musicie martwić się o ewentualne pogorszenie stanu waszego konta w przypływie chęci zagrania w nią! Jednakże, warto mieć na uwadze, iż jak każda gra typu F2P, nie jest pozbawiona tzw. “mikro transakcji”! Tak czy siak, każdy dostosuje styl rozgrywki pod siebie, czyż nie? Słowem końcowym pragnąłbym dowiedzieć się, co sądzicie o tym przedsięwzięciu T-Bull? Jakie są szanse jego powodzenia wg Waszej opinii? Gorąco zapraszam do komentowania, ale również do aktywnego uczestniczenia na naszym forum! ;)

blog comments powered by Disqus
T-Bull Wkracza na Rynek Kosmicznych Technologii!