PODPOWIEDZI:

Nowe Akcesoria Spod Marki ZOWIE Zawitały do Polski!

Nowe Akcesoria Spod Marki ZOWIE Zawitały do Polski!

Rynek akcesoriów dla graczy właśnie poszerzył się o kolejne ciekawe elementy! Jak już wiecie, twórcą tych rzeczy jest nie kto inny jak ZOWIE, który jest submarką firmy BenQ! Jest to doświadczona firma w kwestii tworzenia gadżetów technologicznych, ale czy to przełożyło się bezpośrednio na produkty, które dziś Wam pokrótce przedstawię? Sprawdźmy to!

Omawiana dziś firma to nic innego jak tajwański koncern, który funkcjonuje nieprzerwanie od niemalże 15 lat! Panowie z Tajwanu niejednokrotnie pozytywnie nas zaskoczyli w kwestii jakości produktu, zatem wysoce możliwe jest, iż firma przygotowała dla nas porządny sprzęt dla profesjonalnych graczy! Jednakże warto zaznaczyć, że omawiane dziś produkty równie świetnie nadają się osobom nieco mniej wymagającym, ale chcącym zakosztować nuty prawdziwie produktu premium!


Podkładka Pod Mysz ZOWIE

Zatem, co dokładnie proponuje nam BenQ ze swoją marką ZOWIE? Wspomnianych elementów jest aż 10 z czego połowa to… gumowe podkładki pod mysz! Zapewne, stan obecnie używanych przez Was (o ile w ogóle takowe posiadacie) podkładek woła o pomstę do nieba, więc wyraźnie należałoby się zastanowić nad tymi konkretnymi produktami. Na początek jednak zaczniemy od myszki, a konkretnie do modelu BenQ ZOWIE FK1+! Jest to symetryczna mysz laserowa o wysokim profilu, która jest przeznaczona zarówno dal praworęcznych jak i lewo ręcznych! W samym designie nie znajdziecie żadnych “fajerwerków”, gdyż za stworzeniem myszki przemawiała chęć stworzenia czegoś dobrego, ale i prostego!

Mysz Przewodowa ZOWIE
 

Klasycznego wyglądu nie można odmówić również produktom takim jak: BenQ ZOWIE Z11/Z12/Z13! Mimo wszystko, musi istnieć chociażby subtelna różnica, która wyróżni te modele spośród całej gamy! Oczywiście, jest to rozmiar “gryzonia”, który jest różny w przypadku każdego modelu. Od małej myszki do laptopa, aż po solidnych rozmiarów mysz dla zaprawionego gracza PC-towego! Modele te także dostępne są dla osób prawo i leworęcznych. Czy jest coś jeszcze ciekawego, co właśnie pojawiło się na naszym rynku? Otóż, są to myszki profilowane pod osoby praworęczne: EC1-A i EC2-A. Obydwa modele pracują w zakresie USB Rate od 125 do 1000 mHz. Ich maksymalne DPI to 3200 jednostek!

BenQ

Na koniec wspomnę jeszcze o rzeczonych podkładkach! W ich skład wchodzą aż trzy różne modele: G-SR, G TF-X oraz P TF-X. Pierwsza z nich wyróżnia się gumowaną powłoką wierzchnią oraz wymiarami: 47,5x40 cm! Sugerowana cena producenta to 120 złotch. Kolejny model, czyli G TF-X to model o wyjątkowo twardej oraz chropowatej strukturze, zaś rozmiar pozostaje bez zmian. Ostatni model to połączenie dwóch poprzednich, która dostępna jest w dwóch wariantach: 35,5x31,5 cm  oraz 47,5x40 cm. Cena: 140 złotych. To wszystko jeśli chodzi o najnowsze produkty, które BenQ postanowiło udostępnić nam w sprzedaży. Co o tym sądzicie? Czy Tajwańczycy mają jakieś szanse na sukces? Zapraszam gorąco do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Nowe Akcesoria Spod Marki ZOWIE Zawitały do Polski!