PODPOWIEDZI:

Harman Zdobywa Nagrody w Konkursie EISA!

Harman Zdobywa Nagrody w Konkursie EISA!

Ten jeden z najbardziej cenionych w Ameryce Północnej producent sprzętu audio, właśnie otrzymał aż trzy nagrody w prestiżowym konkursie EISA! Fakt ten daje nam do myślenia, że naprawdę obcujemy z porządnym sprzętem, w który warto się zaopatrzyć. Jakie urządzenia przyniosły owy sukces firmie Harman? Dlaczego warto się im przyjrzeć? Sprawdźmy to!

Warto powiedzieć, że firma, którą wzięliśmy dziś na języki to koncern pochodzący z samego Stamford w stanie Connecticut. Swoją historię rozpoczęło już ponad 35 lat temu, zaś teraz jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek, tworzących sprzęt w postaci głośników, słuchawek czy nawet sprzętu audio dla samochodów! Dzisiaj zbliżymy się nieco do dwóch pierwszych z wymienionych elementów, bo to właśnie one zdobyły nagrody EISA. Mowa tutaj o takich produktach jak: słuchawki AKG N90Q, głośnik Bluetooth JBL Charge 3 oraz słuchawki dla osób aktywnych ruchowo - JBL Reflect Mini BT.

Ciągle szukasz dobrej alternatywy dla taniego i dobrego smartfonu? Sprawdź recenzję tej słuchawki!

AKG N90Q
 

Chcesz kupić ciekawe i niedrogie słuchawki? Sprawdź koniecznie tę ofertę!

Pokrótce postaram się opisać wszystkie trzy urządzeni, a na pierwszy ogień pójdzie AKG N90Q. Są to słuchawki referencyjne, które charakteryzują się przede wszystkim możliwością tłumienia zakłóceń, poprzez adaptacyjną kalibrację parametrów. Produkt jest chwalony również za wysoką wierność oraz precyzję odtwarzanego dźwięku. Nie zabrakło także miejsca dla zastosowanej techniki TruNote, która mikrofony ulokowane w muszlach, dopasowuje charakterystykę do konkretnych uszu. Czego chcieć więcej? Warto pamiętać, że słuchawki te podłączyć można poprzez port micro USB.

JBL Charge 3
 


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Drugim z kolei laureatem nagrody w/w konkursie jest głośnik Bluetooth JBL Charge 3. Urządzenie to wyróżnia się swoją niezwykłą mobilnością, która pozwala na ładowanie innych urządzeń! Zatem, przy zakupie otrzymujemy urządzenie2w1! Akumulatorek umieszczony wewnątrz tego urządzenia charakteryzuje się pojemnością aż 6000 mAh, co daje do 20 godzin ciągłej pracy. Warto dodać, że głośnik jest wodoodporny, czego dowodzi zdobyty przez niego certyfikat IPX7. Przejdźmy jednak już do ostatniego produktu Harman, czyli słuchawek stworzonych z myślą o osobach aktywnych, czyli JBL Reflect Mini BT!

JBL Reflect Mini BT
Ten model słuchawek wyróżnia się przede wszystkim połączeniem bezprzewodowym oraz jaskrawą kolorystyką. Sama konstrukcja tych słuchawek jest wyjątkowo lekka, dlatego też sprawdzi się świetnie podczas aktywnego spędzania wolnego czasu, bowiem nie poczujecie, że cokolwiek wam przeszkadza! Dodatkowo, słuchawki JBL Reflect Mini BT mają funkcję odporności na pot. Całkiem interesujące, prawda? Czy któreś z wymienionych gadżetów od Harmana przypadł wam do gustu? Warte są swojej ceny i otrzymanej od Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku, nagrody? Napiszcie nam o tym w komentarzach poniżej materiału! ;)

blog comments powered by Disqus
Harman Zdobywa Nagrody w Konkursie EISA!