PODPOWIEDZI:

Nowy Flagowiec Marki Honor Pojawił Się Na Rynku!

Nowy Flagowiec Marki Honor Pojawił Się Na Rynku!

Do “polskiej części” internetu trafiła informacja o pojawieniu się najnowszego flagowca, Honora 8 w naszym regionie. Pewne jest to, że wielu klientów wreszcie doczeka się swojego upragnionego i tak mocno zapowiadanego smartfonu, który wyszedł spod submarki Huawei’a. Jesteście ciekawi, co dokładnie sobą reprezentuje Honor 8? Stanowi on jakąkolwiek konkurencję czy może jest to przykład tzw. “odrywania kuponów”? Sprawdźmy to!

Smartfon Honor 8 to kolejna kontynuacja dobrej i w pełni zasłużonej na miano “flagowej”, słuchawki od Huawei. Ten obecnie niezwykle popularny azjatycki koncern, specjalnie stworzył ową submarkę by móc sprzedawać telefony dla znacznie bardziej wymagających klientów. Początkowo marka miała nie być do końca kojarzona z Huawei’em, bo mogła stracić na swojej unikatowości oraz wysokim prestiżu. Jednakże, gigant z Państwa Środka już niejednokrotnie udowodnił, że konstruowanie dobrych słuchawek przychodzi mu dobrze i łatwo. Czy “ósmy” honor podtrzyma dobrą passę?

Honor 8 front i tył
 

Szukasz wyjątkowego smartfonu? Spójrz na recenzję tej Xperii!

Śmiem stwierdzić, że… z całą pewnością tak! Bryła telefonu sprawia wrażenie jeszcze lepszej niż było to w przypadku poprzedniego modelu. Widać, że producent poczynił pewne kroki i osiągnął pewien progres w stosunku do poprzedniego modelu, co się chwali. Bowiem, jak wiadomo, nie wszyscy producenci potrafią poczynić zauważalne kroki.... W przypadku Honora 8 jest inaczej, bowiem obudowa składa się w całości z hartowanego szkła, które odporne jest na zarysowania oraz drobne upadki. Na froncie odnajdziemy przyzwoitych rozmiarów ekran o przekątnej 5.2 - cala o rozdzielczości Full HD. Od frontu odnajdziemy także obiektyw szerokokątny o rozdzielczości aż 8 mpix. Zaś od tyłu widoczne są dwa obiektywy, z których każdy ma zaimplementowaną soczewkę o rozdzielczości 12 mpix! Dzięki temu rozwiązaniu, aparat łapie dużo więcej światła, zaś fotografie wychodzą znacznie bardziej wyraziście i bogatsze w kolory.

Honor 8 tył
 

Interesujesz się technologią VR? To Ci się na pewno spodoba!

Najważniejszym elementem z pewnością dla wielu będzie… procesor. Do czynienia mamy tutaj z jednostką HiSilicon Kirin 950 o taktowaniu 4x2.3 GHz. Całość wsparta została przez 4 GB RAM-u oraz 32 GB ROM-u z możliwością rozszerzenia go do 128 GB - kartą microSD. Nad ciągłym dostarczaniem energii pieczę będzie trzymał akumulatorek o pojemności 3000 mAh, który naładujemy do połowy w ok. 30 minut! Warto zaznaczyć również, iż smartfon ma wyjątkowy czytnik linii papilarnych z wbudowaną funkcją SmartKey 2.0. Przykładowo, po odpowiednim zaprogramowaniu czytnika, ten umożliwia po podwójnym “tapnięciu” uruchomienie latarki!

Honor 8 Złoty


Telewizory TANIEJ w Media ExpertCo jeszcze skrywa wnetrze Honora 8? Z pewnością jest to system operacyjny Android w wersji 6.0.1 Marshmallow wraz z nakładka systemową EMUI 4.0, podwójny slot na kartę SIM (tryb aktywny jest obecny), NFC, WiFi, Bluetooth, etc. Smartfon dostępny jest w kolorach takich jak: czarny, perłowy oraz złoty. Jak z dostępnością? Obecnie ukazał się w ofercie Plusa za symboliczne 3 złote, zaś w cenie detalicznej kosztuje on 1999 złotych. Jesteście gotowi na rozbicie swoich skarbonek? Napiszcie nam o tym w komentarzach! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowy Flagowiec Marki Honor Pojawił Się Na Rynku!