PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

YouTube Zamierza Walczyć z Nieodpowiedzialnymi Twórcami

YouTube Zamierza Walczyć z Nieodpowiedzialnymi Twórcami

Jedni powiedzą cenzura, a inni będą klaskać - YouTube zamierza ukrócić tworzenie mocno kontrowersyjnych filmików, które mogą szkodzić społeczeństwu.

Cały kołowrotek z pewnością napędził niejaki Logan Paul, o którym ostatnio jest dość głośno. Pokazywanie ciała samobójcy, zachęcanie swoich fanów do Tide Pod Challenge czy reanimacja na martwym szczurze - to tylko niektóre z jego wybryków.

Nie ulega wątpliwości, że tego typu treści pojawiają się jedynie dla rozgłosu. Niestety, żyjemy w takich czasach, w których dla popularności robi się często szokujące rzeczy, które dla większości społeczeństwa są niesmaczne czy po prostu głupie.

Logan Paul - kontrowersyjny YouTuber

YouTube podjął już dość zdecydowanie kroki, by zatrzymać takie trendy. Wspomniany Logan Paul nie może już liczyć na wpływy z reklam, które pojawiają się przy jego filmikach. Już wcześniej został on usunięty z Google Preferred, który znacząco zwiększa wspomniane wpływy.

Robo-burdel w Anglii >>>

YouTube może skutecznie obcinać zasięgi każdemu kanałowi, więc możliwości ma spore. Przydałby się jednak rozbudowany regulamin. Co bowiem określa hasło "nieodpowiednie treści"? Kto ma decydować, czy dany filmik przekracza pewne granice czy nie? Internet nie lubi cenzury, więc YT stąpa jednocześnie po cienkim lodzie.

blog comments powered by Disqus
YouTube Zamierza Walczyć z Nieodpowiedzialnymi Twórcami