PODPOWIEDZI:

W Anglii Otwarto Robo-burdel

W Anglii Otwarto Robo-burdel

Dom publiczny z seks-robotami? To już rzeczywistość, gdyż na świecie otwierane są kolejne robo-burdele. Jeden z nich otwarto właśnie w Anglii.

Nowe technologie mają wpływ na wiele dziedzin życia i odbijają się w wielu branżach. Jak się okazuje, jedną z nich są domy publiczne.

Tide Pod Challenge - Ludzka Głupota Zbliża Się do Granic >>>

Jeżeli myślicie, że seks-roboty to coś absolutnie nowego, to jesteście w błędzie. Biznes ten wyceniany jest aktualnie na około 80 miliardów dolarów i cały czas się rozwija. Nawet na targach CES 2018 zaprezentowano nowe seks-lalki:

W Anglii otwarto dom publiczny, którego pracownicami są właśnie takie sex-roboty. Za 100 funtów za godzinę można z nimi porozmawiać na życiowe tematy, a później się zabawić. Każdą lalkę można również kupić - ciekawe tylko jak później przedstawić ją rodzinie? W ofercie robo-burdelu są także lalki-dziewice, których nikt wcześniej nie używał.

Mnie mocno zaciekawił aspekt moralny. Wyobraźcie sobie, że angielski robo-burdel cieszy się ogromną popularnością, a odwiedzany jest także przez mężczyzn żonatych. Twierdzą oni, że nie jest to nic złego, a seks z taką lalką... nie jest zdradą. A co Wy o tym sądzicie?

blog comments powered by Disqus
W Anglii Otwarto Robo-burdel