PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Profesjonalne maszynki do włosów |TOP 7|

Panasonic DECT KX-TCA364 – twarda sztuka

Panasonic DECT KX-TCA364 – twarda sztuka

Firma Panasonic wprowadziła do sprzedaży nowy, bezprzewodowy i odporny na wstrząsy telefon DECT KX-TCA364. Solidna i trwała obudowa, ergonomiczny kształt słuchawki oraz zabezpieczenie przed kurzem i wodą, to tylko niektóre atuty bezprzewodowego systemowego telefonu Panasonic.

Panasonic DECT KX-TCA364 najlepiej sprawdza się w trudnych warunkach i na dużym obszarze w miejscach, gdzie nie da się uniknąć kurzu, pyłu, brudu czy wody. Specjalnie wzmocniony telefon DECT spełnia standardy IP64, co zapewnia jego całkowitą ochronę przed wnikaniem kurzu i pyłu a także przed zachlapaniem wodą. W utrudnionych warunkach pracy np. na budowach, w fabrykach czy magazynach urządzenia elektroniczne narażone są na niekorzystne czynniki środowiska, które skracają czas ich użytkowania. Dzięki jego wzmocnionej obudowie odporny jest na wszelkiego rodzaju wstrząsy i upadki z wysokości.

alt text

Model telefonu Panasonic KX-TCA364 zaprojektowany został tak, aby ułatwić pracę w każdych warunkach wymagającego otoczenia. Rozmowa telefoniczna w dużych fabrykach, na halach produkcyjnych, gdzie natężenie hałasu jest większe niż przeciętne nie jest już problemem. O przychodzącej rozmowie telefonicznej powiadamia funkcja alarmu wibracyjnego, co szczególnie ułatwia komunikację w miejscach o podwyższonym poziomie hałasu. Innym pomocnym rozwiązaniem w komunikacji, gdzie odgłosy zewnętrze mogą utrudniać rozmowę, jest nowa funkcja Noisy Area, która redukuje hałas otoczenia i poprawia jakość rozmów.

Panasonic KX-TCA364 jest nowoczesnym, wysokiej klasy, ekonomicznym urządzeniem do komunikacji biznesowej. Oprócz ergonomicznej budowy słuchawki, telefon wyposażony jest w gniazdo do podłączenia zestawu słuchawkowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można zainstalować opcjonalną słuchawkę nagłowną i rozmawiać nie odrywając rąk od pracy.

Telefon Panasonic KX-TCA364 jest w pełni zintegrowany z biznesowymi funkcjami telefonicznymi, takimi jak obsługa wielu linii, czy wybieranie wg nazw. Elastyczne przyciski LM pozwolą na zaprogramowanie obsługi funkcji centrali oraz telefonu, umożliwiając do nich szybki i wygodny dostęp. Ważnym elementem w komunikacji, jest zachowanie jej ciągłości nawet bez utraty jakości połączenia. Bezprzewodowy system telefoniczny DECT zapewnia wyjątkową wydajność i mobilność w komunikacji nawet podczas szybkiego przemieszczania się ze strefy obsługiwanej przez jedną stację bazową do innej.

blog comments powered by Disqus
Panasonic DECT KX-TCA364 – twarda sztuka