PODPOWIEDZI:

HTC Zapowiada Aktualizację Systemu - Kto Będzie Zawiedziony?

HTC Zapowiada Aktualizację Systemu - Kto Będzie Zawiedziony?

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o pojawieniu się oficjalnej aktualizacji, wśród wybranych urządzeń z serii Nexus. Jak się okazuje, posiadacze tych słuchawek nie zbyt długo czuli się wyjątkowi, albowiem pojawiła się pewne oficjalna informacja ze strony HTC! Kto by przypuszczał, że jako pierwszy (zaraz po Google) postanowi zaktualizować swoje urządzenia?

Doskonale z doświadczenia wiemy, że proces aktualizacyjny znacząco wydłuża się z różnych powodów. Czasami jest to konieczność zoptymalizowania nakładki systemowej, niekiedy cały proces jest wydłużany przez sieci telekomunikacyjne lub też opieszałością w postępowaniu prac przez producenta danego urządzenia. Powody można mnożyć, a nam pozostaje mieć nadzieję, że wreszcie otrzymamy upragniony update. Zdarzają się jednak przypadki, w których jesteśmy zaskakiwani przez firmę w całkowicie pozytywnym tego słowa znaczeniu!


htc 10
 

Jak sądzicie, kto zwykle najszybciej aktualizuje swoje smartfony i tablety? Rzecz jasna, zaraz po Google i jego Nexusach. Zwykle jest to LG oraz Samsung. W tym aspekcie znacznie gorzej wypadają takie firmy jak Sony, Huawei czy nawet HTC. W tym przypadku może być już nieco inaczej, bowiem Tajwańczycy właśnie poinformowali nas o planowanej aktualizacji oraz o urządzeniach, które taki update otrzymają. Muszę Was nieco zmartwić, gdyż tego wyjątkowego zaszczytu dostąpią jedynie nieliczni… bardzo nieliczni.


Android Nougat

W gronie wybrańców znajdą się osoby mające na wyposażeniu modele takie jak: HTC 10, HTC One A9 oraz HTC One M9. Wg oficjalnych informacji podanych przy pomocy Twittera, najprawdopodobniej jedynie te modele otrzymają Androida 7.0 Nougat. Proces aktualizowania tychże smartfonów ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, zatem jest szansa, że otrzymamy mały prezent na gwiazdkę! ;) Chcielibyście taki podarek na gwiazdkę od HTC?

htc updateJestem (wy zapewne również) niezmiernie ciekaw, czy lista urządzeń uprawnionych do update’u w ogóle się poszerzy? Jeśli tak to kiedy i o jaki słuchawki? Internauci już teraz zadają sobie pytania, ale na tę chwilę pozostają one bez odpowiedzi. Jedyne, co nam teraz pozostaje to zaczekać jeszcze chwilę i obserwować dalszy rozwój sytuacji. Jak myślicie, który z producentów zgłosi chęć zaktualizowania swoich smartfonów do najnowszej odsłony Androida? Ktoś z Was wyczekuje wzmianek od LG? Piszcie w komentarzach poniżej materiału, co dokładnie sądzicie o tym aktualizowaniu Androida. Zapraszam Was serdecznie na nasze obszerne forum, które pełne jest w różnej maści treści, aby móc zadowolić potrzeby niemalże każdego użytkownika VT. Serdecznie zapraszam! ;)

blog comments powered by Disqus
HTC Zapowiada Aktualizację Systemu - Kto Będzie Zawiedziony?