PODPOWIEDZI:

Pierwszy Smartwatch od Xiaomi - Murowany Sukces?

Pierwszy Smartwatch od Xiaomi - Murowany Sukces?

Tego typu urządzeń nie brakuje na rynku, ale kolejny producent elektroniki pragnie zaproponować nam smartwatcha wg własnej filozofii. Znany nam gigant azjatycki, Xiaomi postanowił wypuścić na rynek całkiem dobry model “sprytnego zegarka” w zaskakująco przystępnej cenie. Zainteresowani? Zapraszam!

Jak pokazują dane, ludzie coraz częściej wymieniają swoje klasyczne czasomierze na nafaszerowane różnego rodzaju elektroniką smartwatche. Dlaczego? Powodów jest wiele, ale najważniejszym jest wszechstronność tychże urządzeń. Bowiem, często zastępują nam nie tylko klasyczny zegarek, ale także narzędzie do mierzenia pulsu, odbytego dystansu czy też systemu łączności z naszym smartfonem. Stąd takie zainteresowanie “sprytnymi” zegarkami.

amazfit #1Gdy już się zainteresujemy kupnem smartwatcha, nie wiemy co dokładnie powinniśmy wybrać dla siebie. Zarówno producentów jak i modeli jest pokaźna liczba i wtedy mamy mały impas. Xiaomi pomoże nam z niego wyjść, oferując model Huami (submarka Xiaomi) Amazfit Watch! Nie jest to może urządzenie na miarę Samsunga Gear S3, ale… zasługuje na choć odrobinę uwagi. Bowiem, obecnie konkurencja nie jest w stanie zaoferować nam więcej niż to, co oferuje obecnie Xiaomi Amazfit za taką cenę.
Amazfit #2

Czym charakteryzuje się tenże zegarek? Może pochwalić się okrągłą tarczą o rozmiarze 1.34 - cala i rozdzielczości 300x300 pikseli. Ponadto, szkło umieszczone na kopercie jest odporne na niemalże wszelkie zarysowania szkło, zaś całość jest na tyle szczelnie zamontowana, że pozwoliło to na wydanie urządzeniu certyfikat IP67! Huami Amazfit Watch otrzymał również moduł GPS, procesor o taktowaniu 1.2 GHz, 512 MB RAM oraz 4 GB ROM. Gigant nie zapomniał również o odpowiednio mocnej baterii i umieścił ogniwo o pojemności 200 mAh. Pozwala to na 5 godzin ciągłej pracy! Jednakże, w przypadku włączonego GPS-u, ten czas zmniejszy się do wartości 35 godzin.

xiaomi

Przyznacie, że smartwatch wygląda naprawdę solidnie i elegancko? Jak już zdążyłem wspomnieć, nie może on równać się z zaprezentowanym na targach, Samsungiem Gear S3, ale z pewnością zaspokoi wymagania dużej części z Was! Cena? Jak przystało na Xiaomi, nie należy ona do najwyższych i za ten gadżet przyjdzie nam zapłacić mniej niż 500 złotych. Wątpię by udało się znaleźć coś tak dobrego, a nawet lepszego w tej cenie. Macie jakieś propozycje? Chcielibyście jakoś to skomentować? Zatem, wbijajcie na nasze forum oraz w sekcje komentarzy, która znajduje się zaraz pod tym materiałem. Tym czasem, zapraszam Was do śledzenia premiery iPhone’a 7 i wejścia na naszą specjalnie poświęconą temu wydarzeniu stronę! ;)

blog comments powered by Disqus
Pierwszy Smartwatch od Xiaomi - Murowany Sukces?