PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Pralko-suszarek do zabudowy

Niesamowicie Efektywna Podkładka Chłodząca w Biedronce!

Niesamowicie Efektywna Podkładka Chłodząca w Biedronce!

Dochodzą nas słuchy, jakoby firma Hykker znów zawitała na półkach sklepowych sieci sklepów Biedronka! Ten znany nam już od dawna producent, ma właśnie okazję zaprezentować nam wyjątkową podkładkę chłodzącą pod laptopa! Produkt wyróżnia się kilkoma istotnymi względami, które z pewnością skłonią Was do zakupu. Jesteście gotowi?

Wszyscy już od dawna znają firmę Hykker, ale tak naprawdę niewielkie grono ludzi zna jej pochodzenie. Zatem, skąd wzięła się ta marka? To proste, bowiem jest to submarka znanego nam polskiego producenta elektroniki - myPhone'a. Producent nie słynie może z wyszukanych urządzeń marki premium, ale z pewnością w portfolio znajdzie się kilka solidnych! Cóż, zawsze jest tak, że znajdzie się ktoś, kto będzie doszukiwał się we wszystkim samych negatywnych elementów. Wiadome jest to, że nie wolno skupiać się jedynie na tychże negatywnych aspektach danego produktu!
podkładka od hykkera

Co jednak z omawianym dzisiaj Cooler Padem? Otóż, Hykker ma nam do zaoferowania podkładkęchłodzącą pod laptopa w czterech wybranych kolorach! Sama podkładka została wykonana w dość smukłym i efektywnym designie, na który składa się metalowa obudowa. Model ten został wyposażony w bardzo cichy wentylator, który w efektywny sposób będzie chłodził laptopy w rozmiarze do 15,6-cala. Sam wentylator osiąga prędkość wynoszącą 1200 obr/min. Czy tak silny wiatraczek wystarczy do schłodzenia rozgrzanego do niebotycznej temperatury, notebooka?

Katalog podstawek chłodzących dla notebooków >>>

biedronka i hykker

Średnica umieszczonego pod spodem wentylatorka wynosi przynajmniej 125 mm, co będzie miało wyraźne przełożenie na wydajność tegoż chłodzącego zestawu! Żadna wysoka temperatura  nie będzie straszna notebookom, które zostaną wyposażone właśnie w Hykker Cooler Pad. Cóż, czego jeszcze chcieć od tego typu rzeczy? Może jakieś sugestie? Całość prezentuje się świetnie i ponadczasowo. Pytanie tylko, ile będziecie w stanie dać za tego typu gadżet? Ciężko jest powiedzieć, ale...

tania podstawkaSieć sklepów Biedronka wyceniła ów produkt za skromne 22,99 złotych. Nie da się zaprzeczyć temu, że w obecnej chwili nie znajdziemy nic bardziej godnego uwagi niżeli Cooler Pada od Hykker. Przeważnie podkładki chłodzące tego typu na rynku są znacznie droższe od tego, co prezentuje Hykker w ofercie Biedronki od 20 marca! Nie pozostaje nic innego jak polecić Wam ten produkt z wiarą, że przy z wolna nadchodzących wyższych temperaturach, Cooler Pad przyda się Wam bez wątpienia! Mimo wszystko, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Niesamowicie Efektywna Podkładka Chłodząca w Biedronce!