PODPOWIEDZI:

Hykker Vision 130, Czyli Taniutki Projektor LED z Biedronki

Hykker Vision 130, Czyli Taniutki Projektor LED z Biedronki

Jeżeli myślicie, że multimedialny projektor musi kosztować kilka tysięcy złotych, to jesteście w błędzie! Za kilka dni w Biedronce pojawi się model Hykker Vision 130, który zachęcać przede wszystkim niską ceną. Ile konkretnie kosztuje i co oferuje? O tym w poniższym newsie.

Hykker Vision 130 może znaleźć wielu nabywców, gdyż jak na projektor, jest to sprzęt niesamowicie tani. Złapcie się lepiej teraz czegoś, bo cena tego urządzenia wynosi... 299 zł!

Oczywiście nie ma co oczekiwać cudów czy najnowszych technologii, ale Vision 130 może pochwalić się rozdzielczością HD i full HD, jasnością na poziomie 110 lumenów czy całkiem solidnym wykonaniem.

Hykker Vision 130

Warto dodać, że projektor ten wyświetla obraz o przekątnej od 34 do 130 cali. Całkiem szeroki zakres jak na swoją cenę.

Jeżeli chodzi o najważniejsze złącza, to mamy tu do dyspozycji wejścia HDMI, USB, SD, AV i RGB. W zestawie znajdziemy nawet pilota sterującego.

Recenzja taniej klawiatury mechanicznej od Hykker!

Hykker Vision 130 pojawi się w sieci sklepów Biedronka już 21 listopada, czyli za kilka dni. Cena produktu to 299 zł, a sprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów. Oczekujcie także naszej recenzji tego taniego urządzenia Hykker.

blog comments powered by Disqus
Hykker Vision 130, Czyli Taniutki Projektor LED z Biedronki