PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Xiaomi Rusza z Oficjalną Dystrybucją w Europie - Będziemy Pierwsi!

Szybki spis treści:
Xiaomi Rusza z Oficjalną Dystrybucją w Europie - Będziemy Pierwsi!

Na ten moment czekało wielu zapaleńców mobilnych urządzeń z Chińskim rodowedem! Bowiem, jeden z największych graczy (nie bójmy się tego słowa) kolebki mobilnych urządzeń niedługo wejdzie w fazę oficjalnej dystrybucji swoich urządzeń w Europie! Najważniejszym elementem całej informacji jest fakt, iż to właśnie Polsce przypada zaszczyt posiadania takowej siedziby…

Nie często zdarza się by nasz piękny kraj główną siedzibą dystrybucyjną jednego z obecnie najważniejszych graczy rynku mobilnego. Chińczycy udowadniają jednak, że pomimo możliwości wybrania Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii, postanowili za cel obrać sobie niewielki pod względem wpływów europejskich, kraj zwany Polską. Informacja ta może dziwić, ale zaznajomieni w temacie powinni wiedzieć, iż tego typu pogłoski krążyły w przepastnej od różnej maści, sieci od dobrych kilku miesięcy.

redmi 3s
 

Pewien niezły budżetowiec wpadł nam do testów! Zobacz jak się sprawił!

Obecnie jednak pojawił się głos od samego Xiaomi, który niebawem (konkretnie w czwartek) przeprowadzi specjalny Event poświęcony ruszeniu z dystrybucją swoich urządzeń na starym kontynencie. Z nieco mniej oficjalnych źródeł dowiadujemy się, że jako pierwsze będą dostępne trzy smartfony: Xiaomi Redmi 3S, Xiaomi Redmi 3 Note oraz Xiaomi Mi 5!

CENY Xiaomi w Polsce:

Pewnie teraz zapytacie o ceny? Otóż, niewykluczone jest, iż wymienione dwa pierwsze kosztować będą mniej niż tysiąc złotych. Jednakże flagowiec, Xiaomi Mi 5 już ok. 1800 złotych. Flagowiec w cenie średniej klasy smartfonu? Tak, to możliwe!


redmi 3 note

Pytanie teraz, czy Xiaomi samo będzie zajmowało się dystrybuowaniem czy ktoś będzie temu pośredniczył? Z wczesnych ustaleń wynika, iż pośredniczyć w całej akcji będzie firma ABC Data. To dobrze, że do tego celu będzie zaangażowana nasza firma, bowiem to pozwoli umocnić nasz wizerunek na rynku i z pewnością (chociaż po części) gospodarkę. Pojawiają się jednak głosy, co będzie z polonizacjąoprogramowania oraz otrzymywaniem regularnych aktualizacji? Pewności co do obu rzeczy nie ma, ale wszelakie wątpliwości rozwieje wspomniana już przeze mnie konferencja w ten czwartek!

Chcesz zakupić solidnego "Chińczyka"? Może rzucisz okiem na tę ofertę?

xiaomi mi 5


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Na koniec mogę wam powiedzieć, że wielce prawdopodobnymi partnerami mają być takie sieci jak: Komputronik oraz X-Kom. Jeśli to okaże się prawdą, wówczas ceny urządzeń Xiaomi mogą być jeszcze bardziej przystępne niż byśmy sobie tego życzyli! Jednakże, nie podpalajmy się przedwcześnie i zaczekajmy na pełną porcje info pod koniec tego tygodnia. Gdy tylko zakończy się ów Event, nie omieszkamy poinformować Was w stosownym materiale na VT. Do tego czasu, zapraszamy Was na nasze forum oraz do komentowania tego materiału. ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Rusza z Oficjalną Dystrybucją w Europie - Będziemy Pierwsi!