PODPOWIEDZI:

Xiaomi Jest Już u Nas - Co Oferuje Chiński Gigant?

Xiaomi Jest Już u Nas - Co Oferuje Chiński Gigant?

Kilka dni temu informowaliśmy Was o konferencji Xiaomi, w której mieliśmy się dowiedzieć szczegółów odnośnie wejścia marki na rynek Europejski. Tak też się stało i pewne jest, że główną centralę dystrybucyjną w EU firma zlokalizuje w Polsce! Co to oznacza dla nas? Będziemy mieli z tego jakieś wymierne korzyści? Zapraszam do lektury materiału!

Chińczycy w ostatnich latach bardzo otworzyli się na świat, w którym chcą dzielić się swoimi produktami niezależnie od ich zastosowania. Ekspansja produktów “made in china” trwa w najlepsze, a Państwo Środka pozyskuje kolejnych kontrahentów biznesowych, a w tym nasz kraj! Liczne umowy gospodarcze pomiędzy naszymi krajami czy dzielenie się doświadczeniem w różnych dziedzinach, to dowód na zaufanie Chin i pokładanie przez Chińczyków nadzieje w nasz rynek. Kolejnym tego dobrym przykładem jest właśnie Xiaomi.

Sprawdź najnowsze porównanie iPhone'a 7 do Xiaomi Mi 5!


xiaomi mi 5 vs iphone

Dość jednak tego bełkotu i przejdźmy do konkretów! Jak dowiedzieliśmy się z owego spotkania, nasz kraj stanie się centralnym punktem dystrybucji urządzeń od Xiaomi, a tym wszystkim zajmie się znana nam firma, ABC Data. Każdy z nas dobrze kojarzy tę markę i to ona będzie odpowiedzialna za dystrybuowanie całego sprzętu związanego z marką, ale nie tylko w Polsce! Na początek, produkty od Chińczyków będą również wędrowały na półki sklepowe w takich krajach jak: Węgry, Słowacja oraz Rumunia. Nie są to może tak ambitne kraje jak Niemcy czy Francja, ale… to dopiero początek.


xiaomi redmi note 3

Chcesz zdobyć taniego "Chińczyka"? Koniecznie zajrzyj tutaj!

Z pewnością, jeśli zainteresowanie marką Xiaomi odpowiednio się zwiększy, wówczas produkty będą wędrowały do naszych zachodnich sąsiadów. Zanim jednak do tego dojdzie, po wskazanych lokalizacjach będą wędrowały trzy modele smarfonów. Do tego grona zaliczyć możemy Xiaomi Mi5, Xiaomi Redmi Note 3 oraz Xiaomi Redmi 3S. Bez wątpienia, są to bardzo dobre słuchawki, które zasługują na naszą uwagę. Zapytacie, ile będą kosztować? Otóż, za flagowca zapłacimy ok. 1799 złotych, zaś za dwa pozostałe kolejno: 999 i 699 złotych.

xiaomi redmi 3s


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


Wymienione modele najpewniej trafią także do ofert operatorów. To z pewnością skusi niektórych abonentów do wyboru przykładowo Xiaomi Mi5. Smartfon ten wygrywa pod względem szybkości działania i deklasuje w wynikach benchmarków dużą liczbę topowych urządzeń! Za tak relatywnie niską cenę, nie znajdziecie nic lepszego. Warto przyznać, że Xiaomi zasługuje na miano chińskiego Apple… tyle, że z “normalnymi” cenami. ;) Osobiście, będę wyczekiwał pojawienia się w ofercie band-ów oraz smartwach-y, gdyż prezentują się nader interesująco. Co Wy byście chcieli zobaczyć w ofercie? Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie tej sprawy w komentarzach. Zapraszam również na nasze forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Jest Już u Nas - Co Oferuje Chiński Gigant?