PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki najtańszy smartfon do 500 zł?

Kolejne Nowości Alcatel na IFA 2015

Kolejne Nowości Alcatel na IFA 2015

Elektroniczne targi IFA 2015 trwają w najlepsze. Marka Alcatel prezentuje kolejne urządzenia.

Marka Alcatel prezentuje coraz więcej nowości elektronicznych. Tym razem przedstawili nowe urządzenie, a mowa o 4G Car WiFi. Będzie miało ono za zadanie umożliwić łatwy dostęp do szybkiego internetu podczas podróży.

4G Car WiFi jest w 100% kompatybilny ze wszystkimi modelami samochodów na rynku, a budowany port USB pozwoli na ładowanie tabletów, telefonów komórkowych, czy aparatów fotograficznych.

>>Alcatel na IFA 2015 - Nowoczesne Urządzenia Mobilne

Kolejnym ciekawym urządzeniem zaprezentowanym przez Alcatel jest WiFi Music Box. Dzięki niemu mamy możliwość podłączenia telefonu lub tabletu z naszym głośnikiem za pomocą WiFi. Music Box jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wspierającymi standard Qualcomm AllPlay.

Warty uwagi jest również Tablet PIXI 3. Posiada on 10,1‘’ ekran o rozdzielczości 1280 x 800 px. Urządzenie pracuje na systemie Android 5.0 Lollipop. Za odpowiednią wydajność odpowiada procesor Dual Core o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci ram.

Tablet w sam raz sprawdzi się doskonale zarówno w pracy, jak i do rozrywki. Urządzenie dostępne jest w wersjach 3G i Wi-Fi

blog comments powered by Disqus
Kolejne Nowości Alcatel na IFA 2015