PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Garść Informacji o Xiaomi Mi Note 2!

Garść Informacji o Xiaomi Mi Note 2!

Chińczycy rozpędzają się na dobre! Nie tak dawno poznaliśmy bezpośrednią konkurencję dla iPhone’a 7 i Samsunga Galaxy S7 w postaci Xiaomi Mi 5S i Mi 5S Plus, a teraz możemy spodziewać się konkurenta obecnie najmocniejszego sprzętu z Korei - Samsunga Galaxy Note 7. Co obecnie wiemy o nowym phablecie od Xiaomi? Czy możemy spodziewać się pewnego rodzaju przełomu? Sprawdźmy to!

Pierwszy Mi Note został całkiem ciepło przyjęty przez użytkowników na całym globie, zatem stworzenie jego następcy jak najbardziej kalkuluje się Chińskiemu gigantowi. Zapewne, pojawią się zarzuty jakoby Xiaomi bazuje na cudzych pomysłach… być może tego głosy mają rację, aczkolwiek nie sztuką jest naśladować! Sztuką jest naśladować i robić to umiejętnie oraz z wyczuciem. Nie inaczej będzie w przypadku Mi Note’a 2, który niebawem oficjalnie ukaże się w pełnej krasie i wszyscy będziemy zaszokowani w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

xiaomi mi note 2 #1

Myślisz o kupnie urządzenia z kraju Państwa Środka? Spójrz na ten produkt!

Dość jednak tego ekscytowania się tym, co Chińczycy lubią najbardziej (raczej umieją), a przejdźmy do konkretów, mianowicie wspomnianego Note’a 2. Kilka słów odnośnie tegoż modelu zostało już powiedziane kilka miesięcy temu. Obecnie informacje traktujące kwestię specyfikacji również nie są zbytnio precyzyjne, jednakże można co nieco o tym wspomnieć. Nasz gwóźdź programu będzie najprawdopodobniej wyposażony w bodaj najszybszą jednostkę, Snapdragon 821, wspartą przez 4 lub 8 GBRAM oraz 128 lub 256 GB ROM. Ponadto, abyśmy zbyt szybko nie tracili kontaktu z naszym urządzeniem, we wnętrzu znajdziemy akumulatorek o pojemności 4000 mAh.


tył xiaomi mi note 2

Właśnie pojawiła się recenzją ciekawej "sztuki" od Sony! Jesteście gotowi na to, co zobaczycie?

To nie wszystko co (najpewniej) przygotował dla nas ten azjatycki producent, gdyż model ten zostanie wyposażony w zagięty ekran na wzór "Samsungowej galaktyki" z dopiskiem “Edge” oraz podwójny obiektyw aparatu głównego o rozdzielczości 16 mpix! Jak widzimy, Chińczycy wzorują się także na producentach z własnego poletka biznesowego… Od frontu znajdzie się zaś obiektyw o rozmiarze 5 mpix, który powinien wystarczyć nam do podstawowych zadań. W ciągu ostatnich dni pojawiły się grafiki prezentujące Xiaomi Mi Note 2, które zdradzają nam możliwy koncept omawianego modelu. Czyż nie jest on intrygujący?

xiaomi mi note 2 #2


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


Niestety, ale na obecną chwilę nie znamy żadnych pikantnych szczegółów dotyczących nowego Note’a… od Xiaomi. Tego czego możemy się spodziewać to fakt, że w przyszłym miesiącu phablet zostanie zaprezentowany już oficjalnie, zaś do sprzedaży trafi najpewniej wraz z początkiem przyszłego roku! Czy zagrozi swojemu głównemu rywalowi z Korei? Nikt nie wyklucza takiej możliwości, jednakże musimy zaczekać na oficjalną prezentację Mi Note’a 2. Kto wie, być może urządzenie to trafi także w ręce naszych redakcyjnych testerów? Chcielibyście recenzję? Piszcie w komentarzach o co o tym wszystkim sądzicie! Zapraszam was również na nasze forum oraz zostawienia łapki w górę ;)

blog comments powered by Disqus
Garść Informacji o Xiaomi Mi Note 2!