PODPOWIEDZI:

iPhone 7 wydaje DZIWNE Dźwięki?! Rzetelny Test z iPhone 6s!

iPhone 7 wydaje DZIWNE Dźwięki?! Rzetelny Test z iPhone 6s!

Czy premiera nowego iPhone’a 7 mogła odbyć się bez małej kontrowersji? Oczywiście, że nie! Internet aż huczy – najnowsze dziecko firmy Apple ma ponoć wydawać dziwne dźwięki spod obudowy, podczas wzmożonej pracy np. rozgrywki.

Na kanale VideoTesty mogliście oglądać już Unboxing smartfona iPhone 7, a także jego porównanie z Xiaomi Mi5 i poprzednikiem iPhone 6s. Jednak dopóki do nas nie dotarły informacje o dziwnym świszczeniu, nie zwróciliśmy na taki problem uwagi. Jak jest naprawdę? Czytajcie dalej :).

CENY iPhone 7 w Polsce

iPhone 7 Plus

W Internecie pojawiło się sporo filmików, na których ludzie udowadniali, że iPhone 7 wydaje niespotykane dotąd dźwięki. Zauważyliśmy, że faktycznie może być to poważny problem, podczas gdy prowadzimy rozmowy telefoniczne lub nagrywamy film, a mikrofon złapie ten dziwny odgłos dochodzący z tyłu obudowy.

iphone 7

Ceny iPhone 6s na naszym rynku:

Postanowiliśmy się więc w takich samych warunkach sprawdzić czy ten problem faktycznie występuję czy też nie. Dlatego też wzięliśmy iPhone’a 7 i iPhone’a 6s, udaliśmy się do Aleksandra, który posiada mikrofon idealnie nadający się do tego celu, odpaliliśmy na obu urządzeniach GeekBench i… jakie były rezultaty? Przekonajcie się oglądając nasz filmik! Czy słyszycie różnicę? Dajcie znać w komentarzu.

blog comments powered by Disqus
iPhone 7 wydaje DZIWNE Dźwięki?! Rzetelny Test z iPhone 6s!