PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Sony Prezentuje Nowego Bezlusterkowca – α6500

  • Dodano: 1 rok, 3 miesiące temu
  • Wyświetleń: 1198
  • Ocena: (2) (0)
Sony Prezentuje Nowego Bezlusterkowca – α6500

Sony zaskoczyło nas, prezentując bezlusterkowca a6500 – następcę popularnego a6300. Czy jest wart uwagi?

Co skrywa wnętrze?

Wygląd a6500 w odniesieniu do poprzednika prawie się nie zmienił. Zmieniło się za to nieco wnętrze. Przede wszystkim znalazł się tutaj system 5-osiowej stabilizacji matrycy, która pozostała identyczna, jak w a6300. Zwiększony został również bufor, dzięki nowemu koprocesorowi LSI – zdjęcia seryjne możemy rejestrować dzięki temu z prędkością 11 klatek na sekundę.

Chcecie kupić Sony a6300

Poprawiony autofokus

Poprawiony został również autofokus, który reklamowany jest jako najszybszy na świecie. Aparat został wreszcie wyposażony w ekran dotykowy, oraz zmieniony został interfejs. Funkcje filmowe pozostały bez zmian, możemy nagrywać w 4k z przepływowością 100 mbps, oraz full hd w 120 klatkach. Mamy do dyspozycji oczywiście profil S-log3 i S-Gammut, dzięki którym zakres dynamiczny ma wynieść aż 14 ev. 

▼▼ CENY Aparatów ▼▼

Sprawdźcie nasz ranking aparatów fotograficznych 

Bateria

Ze złych informacji, to nadal nie mamy do dyspozycji gniazda jack na słuchawki, słaba bateria z a6500 również pozostała ta sama, oraz nie wiadomo czy producent rozwiązał problem przegrzewania się aparatu przy nagrywaniu, co było chyba największym problemem jego poprzednika.


Prezent dla Niego

Aparat trafi do dyspozycji w grudniu 2016, a jego cena będzie wynosić orientacyjnie 1700 euro. Przetestujemy go dla was, kiedy tylko do nas trafi. Aby tego nie przegapić, zapraszam do subskrypcji, oraz zostawienia łapki w górę. 

blog comments powered by Disqus
more
Sony Prezentuje Nowego Bezlusterkowca – α6500