PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

LG PJ9, Czyli Lewitujący Głośnik od LG!

LG PJ9, Czyli Lewitujący Głośnik od LG!

Podczas targów CES 2017 firma LG zaprezentowała głośnik, który lata… a właściwie lewituje. Nie jest to pierwsze rozwiązanie tego typu na rynku, był przecież np. ASWY Levitating Speaker Ondo Air Touch. Niemniej jednak LG PJ9 wygląda ładniej i ma też kilka dodatkowych funkcji. Jakie są nasze pierwsze wrażenia? Zapraszamy do lektury.

LG PJ9 to właściwie nie jeden głośnik, a zestaw 2w1, który składa się z mniejszego głośnika oraz większego – subwoofera, który jednocześnie pełni funkcję bezprzewodowej stacji dokującej dla tego pierwszego. Pomimo, że całość jest stosunkowo duża, to LG nadal reklamuje swoje rozwiązanie, jakie przenośne. Czas pracy na baterii ma wynieść do 10 godzin, a kiedy górny głośnik rozładuje swój akumulator, opuści się do stacji dokującej i przestanie lewitować po to, aby naładować się indukcyjnie. Zestaw oferuje odtwarzanie dźwięku w 360 stopniach, co oznacza, że będziemy go dobrze słyszeć niezależnie od tego, czy znajdujemy się z przodu, z boku czy z tyłu głośnika PJ9. W sprzęt wbudowano moduł bluetooth, a także port USB, dzięki któremu możemy ładować smartfona. Całości dopełnia certyfikat IPX7, oferujący odporność na szkodliwe działanie wody.

LG PJ9

PJ9 to nie jedyny głośnik zaprezentowany podczas CES 2017, który zachowuje podobne linie stylistyczne. Model PJ6, to już pojedynczy głośnik, który także oferuje design z certyfikatem IPX7, dźwięk 360° oraz czas pracy wynoszący 10 godzin. Dodatkowe opcje to radio FM czy Dual play/multipoint – pozwalający na jednoczesne połączenie z dwoma smartfonami.

PH4 należy już do innej serii, co od razu widać też po designie, gdyż jest on podłużny, a sama barwa głośnika – czarna. Nie jest już wodoszczelny, a jedynie odporny na zachlapania, choć nadal oferuje dźwięk dookólny. Tutaj również możemy połączyć dwa smartfony na raz. Czas pracy bez ładowania wynosi 10 godzin.

LG PJ9

PJ3 to z kolei pomniejszona wersja PJ6, ale nadal oferująca taką samą wydajność baterii i wszystkie pozostałe funkcje.

Według przedstawiciela LG, którego spotkałem na CESie, lewitujący PJ9 pojawi się w Europie w połowie roku.

Sprawdź premiery poszczególnych producentów:

Lenovo LegionNowości od LGSony na CES 2017

Lenovo Legion - Fantastyczne Notebooki Dla Graczy z Targów CES 2017

Wiele Nowości LG na CES 2017 - Smart Lodówka, Nowe TV, Konkurecnja dla MacBooka Air!

CES 2017 - Sony Też Prezentuje Swoje Najnowsze Produkty
Premiery od SamsungaSmartfony od AsusaHuawei Honor 6X

CES 2017 - Samsung Prezentuje Telewizory Nowej Generacji, i Nie Tylko...

CES 2017 - Asus Zenfone - Zaskakujące Nowe Słuchawki!

Honor 6X - Bezkompromisowy Smartfon z Targów CES 2017
LG na CES 2017Nowości od AcerPremiery od Lenovo

Świetne Urządzenia Audio od LG na Targach CES 2017

Acer Zaskakuje Innowacyjnym Sprzętem na Targach CES 2017

CES 2017 - Stanowisko Lenovo Pęka w Szwach!
blog comments powered by Disqus
LG PJ9, Czyli Lewitujący Głośnik od LG!