PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

Lenovo Legion - Fantastyczne Notebooki Dla Graczy z Targów CES 2017

Lenovo Legion - Fantastyczne Notebooki Dla Graczy z Targów CES 2017

Notebooki typowo pod gry to już w zasadzie norma na rynku tych urządzeń. Niektóre konstrukcje spokojnie dają radę na wysokich rozdzielczościach i detalach, zupełnie jak standardowy blaszak. Również firma Lenovo ma swoje nowości w tym segmencie, o których mowa poniżej.

Lenovo Legion to nowa seria gamingowych notebooków, które zaprezentowane zostały na targach CES 2017 w Las Vegas. Składa się z modeli Lenovo Legion Y720 i Y520.

Jak przystało na gamingowy sprzęt, kluczową rolę musi odgrywać tu karta graficzna i procesor. Lenovo Legion "uzbrojone" zostały w karty graficzne NVIDIA oraz procesory Intel Core i7 7. generacji zapewniające szybkość niezbędną do zwycięstwa. Dodając do tego 16 GB pamięci DDR4 w obu laptopach czy złącze Thunderbolt 3, mamy prawdziwe bestie pod względem wydajności i funkcjonalności.

Y520

Jeżeli fascynuje Was wirtualna rzeczywistość, to musicie wiedzieć, że notebook Lenovo Legion Y720 jest na nią jak najbardziej gotowy. Wszystko dzięki karcie graficznej do poziomu NVIDIA GeForce GTX 1060. Wystarczy więc podpiąć gogle VR i rozpocząć zabawę w innym wymiarze!

Legion Y720 zaskakuje także w kwestii ekranu. Mamy tu bowiem ekran antyodblaskowy IPS o rozdzielczości UHD (3840 x 2160). Dostrzeżemy na nim momentalnie każdy szczegół, co może się odbić na wynikach w grze.

Kolejną zaletą jest technologia Dolby Atmos, która wpływa na niesamowity realizm dźwięku. Nasza wirtualna rozgrywa nabiera więc większej głębi i szczegółowości.

Lenovo Legion

Jeżeli chodzi o klawiatury, to model Y720 można wyposażyć w opcjonalną klawiaturę z podświetleniem RGB. Notebook Legion Y520 ma natomiast czerwone podświetlenie.

Ceny i dostępność notebooków Lenovo Legion:

  • Lenovo Legion Y720 będzie dostępny w cenie od 1399,99 USD od kwietnia 2017 roku
  • Lenovo Legion Y520 będzie dostępny w cenie od 899,99 USD od lutego 2017 roku
blog comments powered by Disqus
Lenovo Legion - Fantastyczne Notebooki Dla Graczy z Targów CES 2017
Autor: Łukasz