PODPOWIEDZI:

Smartfon ZenFone 3 Debiutuje w Polsce!

Smartfon ZenFone 3 Debiutuje w Polsce!

Właśnie dzisiejszego pięknego dzionka do sprzedaży w naszym kraju trafia najnowsza słuchawka z rodziny ZenFone od ASUSA! Smartfon prezentuje się nadzwyczaj okazale, a co więcej może pochwalić się kilkoma mocnymi “ficzerami”, których mogłoby zabraknąć przy tak relatywnie niskiej cenie. Jesteście ciekawi z czym przybywa do nas ZenFone 3? Zapraszam!

ASUS jest obecnie jedną z nielicznych firm z Tajwanu, które dobrze radzą sobie zarówno w dziedzinie mobilnej jak i pozostałych. Firma zajmuje się również produkcją laptopów, monitorów, tabletów etc. Jak już nie jednokrotnie się okazało, Azjaci całkiem dobrze radzą sobie również w tworzeniem smartfonów, czego przykładem były ponad przeciętne wyniki sprzedaży ZenFone’a 2. Nie wykluczone, że trzecia odsłona zostanie jeszcze cieplej przyjęta, bowiem ma się czym ona pochwalić!

zenfone 3 foto
 

Zapraszamy serdecznie na pierwszą recenzję iPhone'a 7 bez wazeliny!

Cała słuchawka jest skonstruowana ze szkła i metalu, zaś kształt obudowy jest bez wątpienia inspirowany pięknem natury. Na froncie odnajdziemy matrycę Super IPS+ o rozmiarze 5.5 - cala i rozdzielczości Full HD. Ponad ekranem znalazło się miejsce dla aparatu do robienia popularnego “selfie” w rozdzielczości 8 mpix. Na rewersie smartfonu odnajdziemy obiektyw główny aparatu fotograficznego o rozdzielczości 16 mpix wraz z diodą doświetlającą LED. Całkiem przyzwoicie, nieprawdaż?

zenfone 3 foto II
 

Chcesz kupić ZenFone'a, ale nie masz wystarczająco dużo gotówki? Co powiesz na to!

Poniżej aparatu znajduje się czytnik linii papilarnych oraz logo producenta. We wnętrzu ZenFone’a 3 znalazło się miejsce dla procesora Snapdragona 625 i Adreno 506. Zestaw ten wspierany jest przez 4 GB RAM i 64 GB ROM. Jeżeli ilość pamięci wewnętrznej wam nie wystarczy, zawsze będzie można poszerzyć ją o kolejne 256 GB przy pomocy karty microSD. Ponadto, producent postarał się o zastosowanie nowoczesnego portu microUSB typu C. Nie zabraknie nam także zasilania, bowiem do tego celu wykorzystano ogniwo akumulatorowe o pojemności 3000 mAh.

zenfone 3 foto IV


Telewizory TANIEJ w Media ExpertJeżeli chodzi o właściwości multimedialne, ZenFone 3 ma do zaoferowania aparat główny o rozmiarze 16 mpix z wyjątkową technologią Pixel Master 3.0! Pod względem dźwięku smartfon może nie mieć sobie równych, bowiem może pochwalić się technologią SonicMaster, użytkownik może cieszyć się potężnym dźwiękiem w każdych okolicznościach. Czego chcieć więcej? Warto zauważyć, że to wszystko i wiele więcej otrzymamy w cenie 1599 złotych za pojedynczy egzemplarz! Co myślicie o takim smartfonie? Warto jest naszej uwagi czy wręcz przeciwnie? Wypowiedzcie się w komentarzach, zajrzyjcie na nasze forum oraz zostawcie odpowiednią łapkę! ;)

blog comments powered by Disqus
Smartfon ZenFone 3 Debiutuje w Polsce!