PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dobrze złożyć komputer i uniknąć problemów - Poradnik

Nowy komputer stacjonarny AIO Lenovo C325 dla miłośników dobrej rozrywki

Nowy komputer stacjonarny AIO Lenovo C325 dla miłośników dobrej rozrywki

Firma Lenovo, powiększyła swoją ofertę komputerów stacjonarnych All-In-One (AIO) o nowy model - Lenovo C325. Jest to przystępne cenowo, nie zajmujące dużo miejsca, eleganckie urządzenie, które zostanie docenione przez domowników. Ten multimedialny komputer może pełnić rolę centrum cyfrowej rozrywki dla całej rodziny.

Tworzymy narzędzia, za pomocą których użytkownicy mogą osiągnąć więcej. Taki jest właśnie nasz najnowszy komputer All-in-One. Łączy on w sobie wysoką wydajność z niewielkimi wymiarami i przystępną ceną” ― powiedział Tomasz Byskosz, marketing manager Lenovo Polska. „Komputer AIO C325 wyposażyliśmy w najnowocześniejsze technologie, dzięki którym komputer odtwarza wspaniały obraz i dźwięk, a ekran dotykowy zapewnia świetną rozrywkę”.

 Lenovo C325

Lenovo C325 AIO dla miłośników rozrywki

Komputer stworzono z myślą o miłośnikach rozrywki cyfrowej w cyfrowej jakości, o czym świadczy 20 calowy wyświetlacz LED i opcjonalny ekran dotykowy. Użytkownicy mogą oglądać filmy DVD dzięki wbudowanemu napędowi DVD ( i opcjonalnej nagrywarki). Mogą także oni transmitować filmy strumieniowo poprzez Wi-Fi. Wbudowane głośniki z technologią SRS Premium Sound, gwarantują bogaty dźwięk. Komputer posiada także kamerkę internetową o wysokiej czułości i zaawansowanym programem śledzenia twarzy.

Wiele funkcji dla całej rodziny

Lenovo zainstalowało na komputerze pakiet aplikacji multimedialnych IdeaTouch, które są obsługiwane za sprawą dotykowego ekranu. Przydatne funkcje rodzinne, takie jak Lenovo Eye-Distance System i Dynamic Brightness System, ostrzegają przed nadmiernym zbliżaniem się do ekranu komputera i automatycznie dostosowują jego jasność do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.

 Lenovo C325

Doskonałe dopasowanie

Lenovo C325 AIO posiada szybką pamięć, gniazdo USB 3.0, pojemny dysk i oprogramowanie Lenovo Rescue System, pozwalające przywracać utracone lub uszkodzone pliki. Komputer wyposażony jest w procesor AMD E450, co zapewnia wysoką wydajność w przystępnej cenie.

Ceny i dostępność

Komputer Lenovo C325 All-In-One jest dostępny już teraz pod adresem link w cenach od 699 USD. Najnowsze informacje z firmy Lenovo można uzyskać, korzystając z kanałów RSS Lenovo oraz serwisów Twitter i Facebook .

blog comments powered by Disqus
Nowy komputer stacjonarny AIO Lenovo C325 dla miłośników dobrej rozrywki