PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

MateBook  - Huawei Prezentuje Ultrabooka Dla Biznesu

Szybki spis treści
MateBook  - Huawei Prezentuje Ultrabooka Dla Biznesu

Dzisiaj przywiązujemy dużą uwagę nie tylko do specyfikacji sprzętu, ale także do jego wyglądu. Urządzenia stają się coraz mniejsze i coraz cieńsze. Wielką rolę odgrywa ich design. Huawei MateBook odpowiada na nowe trendy w biznesie i prezentuje notebooka, który świetnie zaprezentuje się na biurku każdego biznesmena. 

Nowoczesne urządzenia powinny być zaprojektowane z myślą o prostocie i uwzględniać charakter mobilnego biznesu. Powinny być szybkie, umożliwiać bezproblemowe przenoszenie się z miejsca na miejsce, a także wykonywać różnorodne zadania. Musi to być sprzęt wszechstronny, aby sprostać oczekiwaniom wymagających biznesmenów. 

Chcecie kupić ultrabooka?

Wykonanie

Huawei MateBook został wykonany z najwyższej jakości aluminium. Polerowane krawędzie formują perfekcyjnie skonstruowaną obudowę. Lekki i cienki Huawei MateBook można umieścić  w skórzanym etui. Jest ono jednocześnie dotykową klawiaturą  z wbudowaną technologią multi-touch, która umożliwia wygodne, płynne i precyzyjne rozpoznawanie ruchu palców. 

Zobaczcie jak wykorzystać notebooka jako centrum domowej rozrywki

Huawei MateBook to urządzenie, które spełnia wszystkie cechy mobilnego biznesu. Huawei MateBook spełnia jeszcze jeden ważny aspekt w życiu współczesnego biznesmena: ma piękny design.

Komfort pracy 

Projektanci nie zapomnieli również o komforcie pracy. Idealnie wyważona klawiatura o ergonomicznej konstrukcji minimalizuje liczbę błędów podczas pisania. Rozwiązanie to z pewnością docenią wszyscy Ci, którzy na co dzień pracują z tekstem. Graficy i blogerzy docenią natomiast precyzyjny ekran oraz rysik MatePen, który rozpoznaje 2048 poziomów czułości. Dzięki przechwytywaniu zróżnicowanej siły nacisku obsługuje zaawansowane funkcje graficzne i edytorskie. 


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Nie bez znaczenia, szczególnie dla wszystkich przedstawicieli biznesu, pracujących mobilnie, jest też waga urządzenia. Huawei MateBook waży jedynie 680 gramów. 

blog comments powered by Disqus
MateBook  - Huawei Prezentuje Ultrabooka Dla Biznesu