PODPOWIEDZI:

MateBook  - Huawei Prezentuje Ultrabooka Dla Biznesu

Szybki spis treści:
MateBook  - Huawei Prezentuje Ultrabooka Dla Biznesu

Dzisiaj przywiązujemy dużą uwagę nie tylko do specyfikacji sprzętu, ale także do jego wyglądu. Urządzenia stają się coraz mniejsze i coraz cieńsze. Wielką rolę odgrywa ich design. Huawei MateBook odpowiada na nowe trendy w biznesie i prezentuje notebooka, który świetnie zaprezentuje się na biurku każdego biznesmena.

Nowoczesne urządzenia powinny być zaprojektowane z myślą o prostocie i uwzględniać charakter mobilnego biznesu. Powinny być szybkie, umożliwiać bezproblemowe przenoszenie się z miejsca na miejsce, a także wykonywać różnorodne zadania. Musi to być sprzęt wszechstronny, aby sprostać oczekiwaniom wymagających biznesmenów. 

Chcecie kupić ultrabooka?

Wykonanie

Huawei MateBook został wykonany z najwyższej jakości aluminium. Polerowane krawędzie formują perfekcyjnie skonstruowaną obudowę. Lekki i cienki Huawei MateBook można umieścić  w skórzanym etui. Jest ono jednocześnie dotykową klawiaturą  z wbudowaną technologią multi-touch, która umożliwia wygodne, płynne i precyzyjne rozpoznawanie ruchu palców. 

Zobaczcie jak wykorzystać notebooka jako centrum domowej rozrywki

Huawei MateBook to urządzenie, które spełnia wszystkie cechy mobilnego biznesu. Huawei MateBook spełnia jeszcze jeden ważny aspekt w życiu współczesnego biznesmena: ma piękny design.

Komfort pracy 

Projektanci nie zapomnieli również o komforcie pracy. Idealnie wyważona klawiatura o ergonomicznej konstrukcji minimalizuje liczbę błędów podczas pisania. Rozwiązanie to z pewnością docenią wszyscy Ci, którzy na co dzień pracują z tekstem. Graficy i blogerzy docenią natomiast precyzyjny ekran oraz rysik MatePen, który rozpoznaje 2048 poziomów czułości. Dzięki przechwytywaniu zróżnicowanej siły nacisku obsługuje zaawansowane funkcje graficzne i edytorskie. 


Ekspresy do Kawy

Nie bez znaczenia, szczególnie dla wszystkich przedstawicieli biznesu, pracujących mobilnie, jest też waga urządzenia. Huawei MateBook waży jedynie 680 gramów. 

blog comments powered by Disqus
MateBook  - Huawei Prezentuje Ultrabooka Dla Biznesu