PODPOWIEDZI:

Cooler Master Szykuje Się Na PGA 2016 – Czego Mamy Się Spodziewać?

Cooler Master Szykuje Się Na PGA 2016 – Czego Mamy Się Spodziewać?

Poznań Game Arena odbędzie się już niedługo, bo 2 dniach 21-23 października. Organizatorzy zapowiadają, że impreza jak co roku przyciągnie tłumy graczy, spragnionych niecodziennych wrażeń. Dlatego też Cooler Master, który wystawia się razem ze sklepem ProLine, planuje w oryginalny sposób zaznaczyć swoją obecność na PGA. Czego możemy się spodziewać?

Nowoczesne technologie

Te zostaną pokazane w akcji! VR deweloper Paweł Homenko na oczach zebranych stworzy grę 3D. Z kolei na fanów robotów czekać będzie drużyna Spice Gear, która pokaże swojego nowego robota. 

Obudowy – coś dla miłośników stylu

Miłośnicy moddingu kojarzą markę Cooler Master nie tylko z modularnych produktów, ale także konkursu Case Mod World Series. Środowisko modderskie będzie reprezentować Alex Snopek – artysta weźmie się za tworzenie moda na bazie obudowy MasterCase 5 Prooraz komponentów firmy Cooler Master oraz MSI.

Pamiętajcie o zdjęciach

PGA odwiedza mnóstwo ciekawych i znanych osób, to też doskonała okazja do zrobienia mnóstwa fantastycznych zdjęć. Łukasza Płonki, fotograf specjalizujący się w uwiecznianiu podzespołów komputerowych wykona je za Was. Chcecie mieć zdjęcia z imprezy wraz ze specjalnie złożoną maszyną? Nie ma sprawy! 

Zobaczcie ranking chłodzenia wodnego

Pomaluje wam świat

Specjalnym gościem zza granicy będzie Le Funky, portugalski grafik i ilustrator, a także dobry współpracownik Cooler Master, który ostatnimi czasy zwykł malować na każdym dostarczonym przez producenta sprzęcie. Zobaczcie jego prace na PGA.

Poznań Game Arena to ważne święto dla polskich graczy. W tym roku impreza potrwa od 21 do 23 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cooler Master będzie obecny w hali 8a, stoisko ProLine nr 9.

blog comments powered by Disqus
Cooler Master Szykuje Się Na PGA 2016 – Czego Mamy Się Spodziewać?