PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Cooler Master Szykuje Się Na PGA 2016 – Czego Mamy Się Spodziewać? 

Cooler Master Szykuje Się Na PGA 2016 – Czego Mamy Się Spodziewać? 

Poznań Game Arena odbędzie się już niedługo, bo 2 dniach 21-23 października. Organizatorzy zapowiadają, że impreza jak co roku przyciągnie tłumy graczy, spragnionych niecodziennych wrażeń. Dlatego też Cooler Master, który wystawia się razem ze sklepem ProLine, planuje w oryginalny sposób zaznaczyć swoją obecność na PGA. Czego możemy się spodziewać? 

Nowoczesne technologie

Te zostaną pokazane w akcji! VR deweloper Paweł Homenko na oczach zebranych stworzy grę 3D. Z kolei na fanów robotów czekać będzie drużyna Spice Gear, która pokaże swojego nowego robota. 

Obudowy – coś dla miłośników stylu

Miłośnicy moddingu kojarzą markę Cooler Master nie tylko z modularnych produktów, ale także konkursu Case Mod World Series. Środowisko modderskie będzie reprezentować Alex Snopek – artysta weźmie się za tworzenie moda na bazie obudowy MasterCase 5 Prooraz komponentów firmy Cooler Master oraz MSI.

Chcecie kupić obudowę MasterCase 5 Pro?

Pamiętajcie o zdjęciach

PGA odwiedza mnóstwo ciekawych i znanych osób, to też doskonała okazja do zrobienia mnóstwa fantastycznych zdjęć. Łukasza Płonki, fotograf specjalizujący się w uwiecznianiu podzespołów komputerowych wykona je za Was. Chcecie mieć zdjęcia z imprezy wraz ze specjalnie złożoną maszyną? Nie ma sprawy! 

Zobaczcie ranking urządzeń chłodzących 

Pomaluje wam świat

Specjalnym gościem zza granicy będzie Le Funky, portugalski grafik i ilustrator, a także dobry współpracownik Cooler Master, który ostatnimi czasy zwykł malować na każdym dostarczonym przez producenta sprzęcie. Zobaczcie jego prace na PGA.


Zobacz porównanie Słuchawek dla Melomanów

Poznań Game Arena to ważne święto dla polskich graczy. W tym roku impreza potrwa od 21 do 23 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cooler Master będzie obecny w hali 8a, stoisko ProLine nr 9.

blog comments powered by Disqus
Cooler Master Szykuje Się Na PGA 2016 – Czego Mamy Się Spodziewać?