PODPOWIEDZI:

ASUS Na Poznań Game Arena 2016 – Będzie Granie!

ASUS Na Poznań Game Arena 2016 – Będzie Granie!

Już w piątek 21 października rusza Poznań Game Arena – jedna z największych imprez dla graczy w Polsce. Firma ASUS, jak co roku, dostarczy gamingowych emocji i zabawy z najwydajniejszym sprzętem dostępnym na rynku. Poza prezentacją nowych gier oraz w przerwie na turniejowe zmagania, będziecie mogli zapoznać się z ofertą gamingowego sprzętu dla graczy.

Plan na piątek – 21 października

Specjalnie dla wielbicieli bezkompromisowej wydajności i gamingowych emocji, ASUS przygotował wyjątkową strefę dla graczy w czerwono-czarnych barwach Republic of Gamers. Na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze karty graficzne z serii GeForece 1000 i Radeon 400, w tym najnowsza karta graficzna ASUS GTX 1050Ti Expedition, płyty główne z serii X99, podkręcone monitory z serii ROG i peryferia – niektóre z nich, tak jak mechaniczna klawiatura ROG Claymore i słuchawki z przestrzennym dźwiękiem ROG Centurion.

Jakie słuchawki dla gracza kupić?

Odwiedzający będą mogli na własnej skórze sprawdzić działanie najwydajniejszych urządzeń na rynku i skorzystać z kilku stanowisk do grania i wirtualnej rzeczywistości. Wrażeń będą dostarczać też imponujące mody autorstwa Bartka Niklota Kurpiewskiego - prezentujące najmocniejsze konfiguracje sprzętowe na rynku, z połączeniem płyty głównej ASUS Rampage V Edition 10, kilku kart graficznych STRIX GTX 1080 i dziesięciordzeniowego procesora Intel Core i7 6950X. Obie konstrukcje są chłodzone cieczą i oferują niesamowite doznania wizualne oraz kolorystyczne dzięki zastosowaniu ASUS Aura Sync.

Chcecie kupić procesor Intel Core i7?

Co ciekawego w sobotę – 22 października? 

Na pewno nie zabraknie mocnych wrażeń. W sobotę, 22 października, odbędzie się w strefie ASUSa finał ROG Tournament Stars Edition w Overwatch, komentowany na żywo przez Tivolta. Wezmą w nim udział zwycięzcy półfinałów. 

W ręce użytkowników oddane zostaną najnowsze notebooki gamingowe z kartami graficznymi Nvidia GeForce opartymi o architekturę Pascal – modele ROG G752VS i ROG Strix GL502. Produkty firmy  ASUS są odpowiednio przygotowane do obsługi gier i programów VR. Oczywiście będzie można to sprawdzić. 

Sprzęt będzie można przetestować również grając w Shadow Warrior 2, jak również w niezwykle wymagające i od niedawna dostępne na PC: Gears of War 4 czy Forza Horizon 3 od firmy Microsoft. Osoby preferujące rozwiązania stacjonarne pograją na desktopach G20 i monitorach PG248Q z podkręcanym do 180Hz odświeżaniem. Będzie można doświadczyć również ekstremalnej rozgrywki na 3 zakrzywionych monitorach PG348Q. Szybki Internet do grania i streamingu w strefie ASUSa zapewnią routery RT-AC5300.

Czekamy na Was na Poznań Game Arena w dniach 21-23 Października. Stoisko ASUS będzie znajdowało się w hali 8A.

blog comments powered by Disqus
ASUS Na Poznań Game Arena 2016 – Będzie Granie!