PODPOWIEDZI:

Techland Na Poznań Game Arena 2016. Co Nas Czeka?

Szybki spis treści:
Techland Na Poznań Game Arena 2016. Co Nas Czeka?

Już w najbliższy piątek, czyli 21 października, startuje Poznań Game Arena. Przez trzy dni entuzjaści elektronicznej rozrywki będą uczestniczyć w jednym z największych gamingowych świąt w naszym kraju. Z tej okazji Techland zaprasza fanów gier na stoisko Shadow Warrior 2, gdzie będzie prezentowana najnowsza produkcja warszawskiego studia Flying Wild Hog oraz na stoisko WRC 6, gdzie fani gier motoryzacyjnych sprawdzą swoje umiejętności rajdowe.

Shadow Warrior 2

PGA 2016 już niebawem. To będzie świetna okazja, że pograć Shadow Warrior 2, która stanowi jeden z najgłośniejszych polskich tytułów w tym roku. Tym bardziej, że gra miała swoją premierę zaledwie tydzień temu. 

Techland, polski wydawca tytułu, zaprasza na stoisko w hali 7A, aby bliżej poznać Lo Wanga, najemnika i profesjonalnego siekacza demonów. 

Szukacie klawiatury dla gracza? 

Dodatkowo w sobotę 22 października, o godzinie 17.00, na stoisku firmy Alienware w hali 7A gracze będą mogli wziąć udział w specjalnym panelu z twórcami Shadow Warrior 2 oraz z przedstawicielem polskiego wydawcy, czyli firmy Techland. Dla odwiedzających zostały przygotowane pudełkowe wydania gry oraz limitowane koszulki. Pogramy też w Dying Light: The Following. 

Chcecie kupić Shadow Warrior 2​?

WRC 6

Ale nie tylko fani bijatyk znajdą na Poznań Game Arena coś dla siebie. Sztukuje się też masa atrakcji dla fanów wyścigów. Wszystko dzięki nowej odsłonie serii WRC 6, w którą będzie można zagrać na targach. 

Do gry przeniesiono cały świat WRC – kierowców, samochody oraz 14 rajdów obecnego sezonu, w tym Rajd Polski. Grę, która również niedawno miała swoją premierę, będzie można przetestować na specjalnych rajdowych stanowiskach, również w Hali 7A.


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Techland zaprasza do hali 7A w dniach 21-23 października. Będzie się działo!

blog comments powered by Disqus
Techland Na Poznań Game Arena 2016. Co Nas Czeka?