PODPOWIEDZI:

Rusza Nowa Promocja Samsunga – Wybierz Piekarnik i Zostań Mistrzem Wypieków

Rusza Nowa Promocja Samsunga – Wybierz Piekarnik i Zostań Mistrzem Wypieków

Każdy z nas lubi pyszności z piekarnika – ciastka, ciasta, pieczenia… od teraz wszystkie te cuda przygotujecie samodzielnie dzięki piekarnikom Samsunga. Wystarczy wybrać piekarnik i wziąć udział w promocji.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji 

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wybrać piekarnik, zarejestrować się na stronie internetowej i odebrać zestaw do domowych wypieków. Znajdziemy w nim produkty i dodatki do ciast Delecta oraz najlepsze bakalie od marki Bakalland. Ofertą objęte zostały wszystkie modele piekarników, a promocja potrwa do 24 grudnia.

Chcesz kupić piekarnik Samsunga?

Samsung NV75K5541RS

Dlaczego warto kupić piekarnik Samsunga?

Piekarniki firmy Samsung oferują zaawansowane rozwiązania, dzięki którym pieczenie staje się proste i przyjemne. Na przykład technologia Dual Cook umożliwia przygotowanie w tym samym czasie dwóch różnych dań. Specjalny separator, który rozszerza się pod wpływem temperatury, dzieli wnętrze na osobne komory, zapobiegając mieszaniu się zapachów. 

Zobacz nasz ranking piekarników

Samsung NQ50J9530BS

Ciekawa jest też funkcja Steam Twin, dzięki której możemy gotować na parze. W tej technologii wykorzystywana jest podgrzana do ponad 100 stopni C para, która tworzy drobną mgiełkę, która jest szybko i równomiernie rozprowadzana przez termoobieg po wszystkich zakamarkach piekarnika tworząc specyficzny mikroklimat w jego wnętrzu. Dzięki temu zachowamy wszystkie walory zdrowotne potraw a dania będą soczyste w środku i chrupiące zewnątrz. 

Szczegóły promocji, regulamin oraz informacje na temat piekarników Samsung dostępne są pod adresem.

blog comments powered by Disqus
Rusza Nowa Promocja Samsunga – Wybierz Piekarnik i Zostań Mistrzem Wypieków