PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Zgarnij Wybrany Wideorejestrator Lub Nawigację Mio i Czekaj na Zwrot Pieniędzy

Zgarnij Wybrany Wideorejestrator Lub Nawigację Mio i Czekaj na Zwrot Pieniędzy

Mio rozpoczyna zimową promocję cashback na wybrane urządzenia. Promocja trwa od 1 listopada do końca grudnia 2016 r. Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów, w zależności od modelu zostanie zwrócone od 100 do 170 zł brutto.

Jak wziąć udział w promocji

Od początku listopada osoby kupujące wybrane, objęte akcją urządzenia Mio mogą liczyć na zwrot nawet do 170 zł na swoje konto. Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie MIO. Do niego należy załączyć dowód zakupu, a więc paragon lub fakturę. Przyda się też wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym przedmiotu. Tak skompletowaną paczkę należy wysłać na adres podany na stronie producenta. Teraz pozostaje już tylko czekać na zwrot pieniędzy.

Zniżka na nowe modele

Promocją objęte zostaną najnowsze urządzenia z serii MiVue Drive, a więc modele 50, 55, i 60, 65, 65 Truck, łączące w sobie funkcje wideorejestratora i nawigacji. Mio Drive wyposażone zostało w praktyczne funkcje oprogramowania znane z nawigacji serii Spirit wraz z bezterminową aktualizacją map i fotoradarów.

zwrot pieniędzy

Urządzenie, w zależności od modelu, wyposażone zostało w 5 lub 6,2-calowy ekran dotykowy. Mio Drive może nagrywać filmy działając w tle i nie zakłócając w żaden sposób nawigacji. Ponadto urządzenia wyposażone zostały w jasny, szerokokątny obiektyw o przesłonie 2.0 lub 1.8F w zależności od modelu. Nowa seria dostępna będzie na rynku od początku listopada.

W akcji cashback biorą udział również urządzenia z serii Combo – 5207 LM oraz dedykowane dla samochodów ciężarowych 5207 LM Truck.

Promocja na wideorejestratory

Promocja obejmuje także 5 wideorejestratorów z serii MiVue. Należą do nich takie modele jak: MiVue 638 Touch, MiVue 658 Touch, MiVue 658 WiFi, MiVue 688 i MiVue 698 Dual.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

W akcji Mio Cashback biorą udział urządzenia fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski.

Jakie nawigacje gps są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu nawigacji gps z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które nawigacje gps warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1VORDON 7 HD Europa VORDON 7 HD EuropaBest of the best!
2VORDON GPS 5 Europa VORDON GPS 5 Europa Sprawdź sam
3TomTom Start 25 M EU Europa TomTom Start 25 M EU Europa Ten ma niezłą cenę!
4Garmin Drive 50 LMT Garmin Drive 50 LMT Polecany model
5TomTom Start 25 EU Europa TomTom Start 25 EU Europa Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Nawigacji GPS - 30 Najpopularniejszych Urządzeń

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Zgarnij Wybrany Wideorejestrator Lub Nawigację Mio i Czekaj na Zwrot Pieniędzy