PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

MyPhone Pokazuje Nowe Telefony. Do Kupienia od Dziś!

Szybki spis treści
MyPhone Pokazuje Nowe Telefony. Do Kupienia od Dziś!

MyPhone poinformował, że już od dzisiaj w sprzedaży sklepu będzie dostępny nowy model telefonu z serii Simple Life – myPhone 6310. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne.   

Specyfikacja 

Dostajemy kolejny klasyczny telefon z fizyczną klawiaturą. MyPhone 6310 wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4’’ i rozdzielczością QVGA. Model ten zapewne przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie klasyczny design oraz wygodę użytkowania.

Szukacie taniego telefonu z fizyczną klawiaturą?

Bateria to duża zaleta tego telefonu i pomimo, że ma tylko 900 mAh, pozwoli na długie korzystanie z telefonu, bez konieczności częstego ładowania.

myPhone 6310

Funkcje

Telefon ma też szereg funkcji, które z pewnością przydadzą się podczas codziennego korzystania z telefonu. Wśród nich znalazły się między innymi radio FM, bluetooth, latarka, dyktafon, aparat, czy odtwarzacz plików MP3 oraz MP4. Dodatkowo slot na karty microSD do 32 GB, pozwala zwiększyć dostępną pamięć wewnętrzną.

Zobaczcie nasz ranking telefonów

myPhone 6310

myPhone 6310 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej, do kupienia w sklepie internetowym producenta. Cena urządzenia to 89 zł.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

     

blog comments powered by Disqus
MyPhone Pokazuje Nowe Telefony. Do Kupienia od Dziś!