PODPOWIEDZI:

Targi Poznań Game Arena 2016 - Logitech Na Stoisku Media Markt!

Targi Poznań Game Arena 2016 - Logitech Na Stoisku Media Markt!

Targi Poznań Game Arena prawie tuż, tuż, a wśród stanowisk, które tam się pojawią, będziemy mogli odnaleźć wyjątkowe miejsca. Takowym jest stanowisko znanego nam wszystkim sklepu Media Markt, przy którym stacjonuje firma Logitech! Jesteście ciekawi jakie atrakcje czekają? Zapraszam do krótkiej lektury!

Logitech nie po raz pierwszy bierze udział w poznańskich targach technologicznych dla graczy. Owe targi to świetne miejsce do nawiązania lepszych stosunków z konkretnym konsumentem, ale również możliwość bliższego poznania wysokiej klasy sprzętu gamingowego i przetestowania go przez odwiedzających. Z tej okazji, Logitech przygotował kilka ciekawych gadżetów z tego segmentu, jak również kilka smaczków!

Doradzamy w jak prosty sposób kupić odpowiedni mikrofon na potrzeby YouTube'a!

zacne panie na targach poznańskich #1

Takowym smaczkiem będzie spotkanie z dwoma znanymi "gwiazdami" YouTube'a: Sitr0xem oraz Vojtazem! Z pewnością wśród Was znajdują się wielbiciele tych dwóch "zagrajmerów", zatem tym bardziej warto jest zajrzeć na stanowisko numer osiem w poznańskiej Game Arenie! To jednak nie wszystko, bowiem Logitech pragnie nam zaprezentować kilka interesujących gadżetów gamingowych, Co dokładnie możemy zobaczyć? Już śpieszę z wyjaśnieniami!

zacne panie na targach poznańskich #2

Chcesz kupić solidną mysz gamingową? Zerknij na tę ofertę!

Otóż, ten potentat technologiczny na tegorocznych targach prezentuje przede wszystkim produkty z całej gamy serii Prodigy. W skład tych urządzeń wchodzą m.in. myszki, klawiatury czy też słuchawki. Ponadto, Logitech postanowił wystawić Playseat wraz z kierownicą G920, aby każdy z nas mógł poczuć się niczym kierowca rajdowy! Dodatkową atrakcją jest możliwość sprawdzenia swojego refleksu przy stanowisku z grą "Click 4 Speed". Najlepsi otrzymają specjalne nagrody wywodzące się z serii "G"!

zacne panie na targach poznańskich #3


Ekspresy do Kawy

 

Co o tym myślicie? Zamierzacie wybrać się na stanowisko Logitecha w Poznaniu? Może ktoś z Was mieszka w Poznaniu i mógłby podzielić się swoimi ogólnymi wrażeniami z targów? Zapraszamy gorąco do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Targi Poznań Game Arena 2016 - Logitech Na Stoisku Media Markt!