PODPOWIEDZI:

Nie Chcesz Oddać Swojego Note’a 7? Samsung Ma Pewną Koncepcję!

Nie Chcesz Oddać Swojego Note’a 7? Samsung Ma Pewną Koncepcję!

Od czasu wydania oficjalnego postanowienia o zwrocie wszystkich najnowszych Note’ów do producenta, minęło trochę czasu. Wciąż swoich urządzeń nie oddała znaczna część ich posiadaczy, ale Samsung nie traci nadziei i tworzy specjalną aktualizację, która będzie miała pośredni wpływ na ostateczne zdanie phabletów do producenta.

Część posiadaczy owego phabletu od Samsunga, zdaje się nie brać na poważnie zarówno zaleceń producenta jak i sygnałów mówiących o wybuchających bateriach. Jak widać, nie do końca pomogły w przeprowadzeniu całego procesu zapewnienia o otrzymaniu zamiennie Samsunga Galaxy S7 Edge albo bonów wraz ze zwrotem gotówki za zakup urządzenia. Czy możemy się dziwić tym osobom? Poniekąd tak, zaś z drugiej strony mają prawo żądać tego, by ich słuchawki działały jak należy, bo nie po to kupili Note’a 7!

galaktyczny note 7

Szukasz ciekawej klawiatury do grania? Mamy dla Ciebie odpowiednią propozycję!

Jak ten problem ma zamiar rozwiązać gigant z Korei? Pewnego rodzaju pomysłem jest wypuszczenie na rynek Europejski specjalnie przygotowanej aktualizacji. Ów updatenie ograniczy do granic możliwości, użytkowania słuchawki, ale z czasem nakłoni do ostatecznego zgłoszenia się z phabletem do serwisu Samsunga. Dlaczego? Otóż, wspomniana aktualizacja ograniczy możliwość naładowania Note’a do 60%! Co za sobą niesie, urządzenie znacznie krócej będzie trzymało na pojedynczym naładowaniu i poniekąd zmusi nas to do ostatecznego zdania smartfonu.

galaktyczny note 7 #2

Masz dość już Androida? Zdecyduj się na zakup tego smartfonu z iOS!

Samsung podjął taką decyzję bezpośrednio ze względu na bezpieczeństwo samego posiadacza, ale i osób będących w bezpośrednim otoczeniu. Jest to obecnie priorytet dla Koreańczyków i nie ma się czemu dziwić. Dalsze utrzymywanie tego stanu rzeczy psuje w bezpośredni sposób wizerunek firmy, co może przyczynić się do jeszcze większych strat na poletku finansowym. Już teraz Samsung musiał uszczuplić swoje konto o dziesiątki milionów dolarów! Czy zła passa wreszcie się zakończy?

galaktyczny note 7 #3


Ekspresy do Kawy

Według statystyk, ¾ posiadaczy Samsunga Galaxy Note’a 7 już zdążyło oddać swoje słuchawki i wymienić na zwrot gotówki lub Galaxy S7 Edge. Miejmy nadzieję, że “oporna” ¼ użytkowników wreszcie zmieni zdanie i pójdzie zarówno sobie jaki firmie na przysłowiową rękę. Sam potentat technologiczny ma już pewny plan odnośnie wymazania z pamięci feralnego modelu. Jak się okazuje, w przyszłym roku pojawić ma się ósma odsłona Galaktycznej "S-ki", ale informacja ta znajduje się jeszcze w fazie plotek. Jak się stanie faktycznie? Tego dowiemy się za jakiś czas. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, wpadnięcia na forum oraz o pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Nie Chcesz Oddać Swojego Note’a 7? Samsung Ma Pewną Koncepcję!