PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Dzień Darmowej Dostawy - VideoTesty.pl Patronatem Akcji!

Dzień Darmowej Dostawy - VideoTesty.pl Patronatem Akcji!

Taka sytuacja zdarza się jedynie raz w roku i dzięki niej możemy zaoszczędzić sporą sumkę pieniędzy! Zaoszczędzoną kwotę możemy przeznaczyć na kolejne zakupy, ale jakie sklepy włączone są do owej akcji? Tego wszystkiego dowiecie się z dzisiejszego materiału!

VideoTesty.pl jednym z oficjalnych partnerów!

Na początku warto zaznaczyć, że nasz portal VideoTesty.pl jest jednym z patronatów całej akcji “Dzień Darmowej Dostawy”! Także już teraz gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej wyjątkowej akcji. Tymczasem, warto powiedzieć kilka słów odnośnie tego wydarzenia. Na czym ono polega, jakie obowiązki narzucane są sklepom biorącym udział w DDD, a także co nam gwarantuje regulamin zaakceptowany przez obie strony.

Głody(-a) najnowszych wieści ze świata technologii? Oto przygotowaliśmy świeżutki wideo news!

shippin'

Planujesz w najbliższym czasie wymianę telewizora? Może ta oferta przypadnie Ci do gustu!

Czym dokładnie jest Dzień Darmowej Dostawy?

Najprostszym i zarazem najważniejszym pytaniem jest, o co w tym wszystkim chodzi? Otóż, między godziną 0:01, a 23:59 dnia 29 listopada, wybrane sklepy nie pobierają żadnej opłaty za dostawę zakupionych produktów. Należy zaznaczyć, że darmowa dostawa obejmuje jedynie tereny naszego kraju, zatem skorzystać mogą osoby posiadające adres zameldowania w Polsce. Zatem, większość z nas może spokojnie skorzystać z tej okazji i coś sobie w tym okresie zamówić! Macie już jakieś pomysły w zanadrzu?

prezent na DDD


Ekspresy do Kawy

Zapewne pojawią się teraz obawy, że sklepy przed 29. listopada specjalnie podniosą ceny, aby odrobić straty na darmowej wysyłce. Niestety, ale… będziecie mile zaskoczeni, ponieważ sprzedawcy są zobligowani do utrzymania swoich cen od dnia zakwalifikowania do wzięcia udziału w akcji, aż do północy tego 29 - ego listopada. Co może sprzedający? Ma on prawo do wyznaczenia dolnej granicy (nie niższej niż 20 zł), za jaką kwotę musimy zrobić zakupy byśmy otrzymali artykuły poprzez całkowicie nieodpłatną przesyłkę. Takie rozwiązanie wydaje się być całkowicie zrozumiałe, nieprawdaż?

Najbardziej znane sklepy, które akceptują "DDD 2016":

Jak widzicie, zasady ogólne są dosyć proste i w pełni zrozumiałe dla ogółu. Każdy sklep, który bierze udział w DDD, z pewnością niebawem będzie posługiwał się logiem akcji, jeśli jednak pragniecie mieć pewność czy wasz ulubiony sklep zalicza się do tego grona, wówczas proponujemy zapoznać się z oficjalną stroną DDD, którą znajdziecie TU. Zapewniamy Was, że jest w czym wybierać, gdyż firm biorących czynny udział w akcji jest ok. 549! Macie jakieś plany na zakupy w tym miesiącu? Podzielcie się tym z nami w komentarzach. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania odnośnie akcji to śmiało, pytajcie! Tymczasem, zapraszamy Was również do zajrzenia na nasze forum oraz o pozostawienie odpowiedniej łapki, gdyż jest to nader motywujące! ;)

blog comments powered by Disqus
Dzień Darmowej Dostawy - VideoTesty.pl Patronatem Akcji!