PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy X - Nareszcie Zawitała Rewolucja!

Samsung Galaxy X - Nareszcie Zawitała Rewolucja!

Kondycja tej Koreańskiej firmy nie ma się zbyt dobrze po ostatnich wydarzeniach, ale pomimo tego trzeba iść na przód! Bowiem, Samsung z powodu jednej porażki nie pogrzebie możliwości dalszego rozwoju. Pamiętacie wzmianki odnośnie “giętkiego” smartfonu? Do sieci wyciekły nowe informacje odnośnie tej niecodziennej słuchawki…

W ostatnich latach nie mieliśmy zbyt wielu okazji by obcować z wyjątkowymi smartfonami, które wnoszą wręcz rewolucyjne rozwiązania. Co prawda, LG próbowało swoich sił w instalowaniu dwóch ekranów na froncie telefonu, ale czy to można jakkolwiek nazwać rewolucją? Co powiecie na urządzenie, które można z dziecinną łatwością wyginać? Czy to jednak może być praktyczne?

galaxy x #1

Jak się okazuje, koreański gigant właśnie złożył wniosek patentowy, który przedstawia ilustrację nader wyjątkowego smartfonu. Słuchawka została wyposażona w swego rodzaju “żebrowanie” by móc zagiąć telefon w pół. Z tą połową może być delikatny (choć zapewne zamierzony) problem, gdyż owe “żebrowanie” nie znajduje się w połowie całej konstrukcji. W efekcie zagięty Galaxy X może wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo… jak portfel lub książka?

galaxy x #2

Chcesz kupić model A5, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty? Sprawdź koniecznie tę!

Pytanie, co takie rozwiązanie wniesie w codzienne użytkowanie? Złożony smartfon zajmie nieco mniej miejsca w kieszeni i może być wykorzystywany w tej formie podstawowych czynności typu odczytanie wiadomości, surfowania czy też dzwonienia. Spekulować można w nieskończoność. Problem jest tego rodzaju, iż nie wszyscy lubimy tak “postępowe” rozwiązania, bowiem większość z nas nie lubi zmian. Jak już zdecydujemy się na takowe, wówczas stajemy się niezwykle wymagający, a nawet niekiedy wybredni.

galaxy x #3

Wspominałem już o LG i jego nietypowym rozwiązaniu, warto wspomnieć jeszcze o Amazonie, który to stworzył słuchawkę wykorzystującą 3D, Project Ara od wujaszka Google’a czy też YotaPhone o dwóch matrycach przypominających rozwiązanie od LG. Czy one przyjęły się dobrze? Niestety, ale nie. Pytanie, czy taki finał dosięgnie model Samsunga? Na ten moment nie można jeszcze skreślić słuchawki, bowiem tak naprawdę niewiele o nim wiemy. Wg nieoficjalnych informacji, smarfon zostanie zaprezentowany na początku przyszłego roku. Być może, sam Samsung niebawem wyjawi rąbka tajemnicy i dowiemy się czegoś bardziej konkretnego. Do tego czasu, jesteśmy zdani jedynie na plotki i doniesienia z zagranicznych źródeł. Pewnie zainteresuje Was informacja, iż LG planuje stworzyć coś zbliżonego do Galaxy X. Czyżby przypadek? Nie sądzę. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia odpowiedniej łapki, gdyż jest to niezwykle motywujące! ;)

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy X - Nareszcie Zawitała Rewolucja!