PODPOWIEDZI:

HTC Bolt - Wydajny i Wytrzymałe Smartfon!

HTC Bolt - Wydajny i Wytrzymałe Smartfon!

Tajwańczycy już od dłuższego czasu nie wypuścili na rynek urządzenia, które mogłoby zachwycić. Połączenie wyjątkowego designu z wytrzymałą konstrukcją oraz satysfakcjonującą specyfikacją zdaje się być idealne. Czy tak jest w rzeczywistości? Zainteresowanych zapraszam do lektury!

Przez ostatnie lata, HTC borykało się z licznymi problemami na tle finansowym. Dokonywane przez zarząd liczne zmiany zdawały się nie przekładać na ilość sprzedanych egzemplarzy. W efekcie czego, firma zaczęła przynosić więcej strat niż zysków. Pomimo tych trudności, HTC dalej dzielnie walczy i próbuje za wszelką cenę wyrwać się z tego padołu. Finalnie sprawa wychodzi im nieco średnio, ale zawsze pozostaje nadzieja… bowiem ona umiera ostatnia!

htc bolt #1

Przed nami jest pewien model, który może przykuć uwagę potencjalnemu poszukiwaczowi odpowiedniego materiału na smartfon. Urządzenie to może pochwalić się nienaganną stylistyką, certyfikatami potwierdzającymi odporność na kurz i wodę, a także nader mocną specyfikacją. Na froncie znajdziemy ekran Super LCD w rozmiarze 5.5 - cala o rozdzielczości QHD. Matryca jest chroniona warstwą szkła hartowanego, Corning Gorilla Glass 5 - generacji! Ponadto, producent zainstalował w tym urządzeniu najwydajniejszą jednostkę, Snapdragon 821… 810. Plotki zdały się nie potwierdzić faktu i HTC postanowiło wybrać znacznie słabszą jednostkę, która wspierana będzie przez 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB na potrzeby użytkownika.

htc bolt #2

Poszukujesz niedrogiego smartfonu z gratisem w ofercie? Ta oferta będzie dla Ciebie!

Pamięć wewnętrzną można rozszerzyć o kolejne 2 TB poprzez instalację karty microSD. Jeżeli chodzi o funkcje fotograficzne, mamy tutaj do czynienia z obiektywem o rozdzielczości 16 mpix wraz z diodą doświetlającą LED. Omawiana optyka cechuje się (optyczną) stabilizacją obrazu oraz możliwością kręcenia filmów w rozdzielczości 4K. Dodatkowo, słuchawka została wyposażona w port USB typu C, akumulatorek o pojemności 3200 mAh z możliwością szybkiego ładowania oraz LTE Cat. 9! Co zaskakujące, smartfon został pozbawiony portu słuchawkowego, Jack 3.5 mm! Apple już zdążyło popełnić ten błąd, ale żeby Tajwańczycy poszli tym samym tropem?!

htc bolt #3

Na koniec postanowiłem zostawić równie ważną sprawę. Otóż, HTC Bolt jest dostępny jedynie w ofercie operatora komórkowego  Sprint… w USA. Zapewne zadajecie teraz sobie takie pytanie, dlaczego tak dobre urządzenie nie będzie dostępne w większej ilości krajów?! Tego się raczej nie dowiemy i pozostanie jedynie pozazdrościć obywatelom tego kraju nowego smartfona w ofercie oraz… nowego prezydenta! ;) Na koniec pozostaje zaprosić Was do dyskusji w komentarzach, rzucenie okiem na forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
HTC Bolt - Wydajny i Wytrzymałe Smartfon!