PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Lenovo Udostępnia Całą Gamę Modułów!

Lenovo Udostępnia Całą Gamę Modułów!

Chiński potentat technologii mobilnych właśnie udostępnił nam całą gamę nader interesujących modułów. Dzięki nim, będziemy mogli w prosty sposób zmodyfikować swojego ulubionego smartfona z linii Moto Z! Liczba owych modułów nie jest może zaskakująco duża, aczkolwiek ich liczba z czasem wzrośnie. Zainteresowani? Zapraszam!

Kilka tygodni temu na portalu pojawiła się wzmianka odnośnie kilku nowych modeli, które Lenovo wypuściło do sprzedaży na nasz rynek. Sprawa dotyczyła świeżej linii Moto Z, Moto E oraz Moto G4! Urządzenia te wydają się być smartfonami godnymi naszej uwagi, ale teraz atmosferę podgrzeje wzmianka o modułach Moto Mods! Czyżby Lenovo szło śladem koreańskiego giganta, LG?

moto mods

Z jednej strony cieszy informacja o na pierwszy rzut oka wyjątkowym rozwiązaniem, jednak z drugiej strony zastanawia nas sensowność tego typu rozwiązania. Bowiem, nie od dziś wiemy, że moduły do obecnie najnowszego flagowca LG nie przyjęły się tak entuzjastycznie jakby można było tego oczekiwać. Czy inaczej będzie z Moto Mods? Być może Lenovo przeciągnie szalę wygranej na swoją stronę poprzez niskie ceny?

Chcesz kupić Moto Z, ale nie wiesz gdzie jest najtaniej? Pomożemy tobie!

moto mods 2

Zapytacie, co dokładnie można powiedzieć o Moto Mods? Otóż, na początku w naszym kraju pojawią się cztery moduły takie jak: 

  • Insta Share Projector             1299 zł
  • JBL Soundboost                    449 zł
  • Incipio offGRID Power Pack   299 zł
  • Style Shells                           79/99 zł

Jeżeli nie możecie domyśleć się, czym dokładnie są te moduły to śpieszę z wyjaśnieniami! Więc, pierwszym jest mobilny projektor, drugim jest mobilny głośnik, trzeci to wytrzymały power bank, zaś ostatnim jest moduł poprawiający design naszej słuchawki. Producent zapewnia, że w tym roku pojawią się jeszcze dodatkowe moduły takie jak: Hasselblad True Zoom za 1099 złotych. Czy będzie to hitem czy kitem? Trudno teraz ocenić, więc musimy zaczekać nieco czasu. Zapraszam do komentowania, wpadnięcia na nasze forum oraz zostawienia odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Lenovo Udostępnia Całą Gamę Modułów!