PODPOWIEDZI:

Dwie Nasze Drużyny na Mistrzostwach Świata w Counter Strike: Global Offensive

Dwie Nasze Drużyny na Mistrzostwach Świata w Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive to gra FPS ciesząca się na całym świecie ogromną popularnością. Już za kilka dni rozpoczną się Mistrzostwa Świata we wspomnianą grę. Nie zabraknie tam polskich drużyn. Szczegóły poniżej.

W dniach 27-30 października w Paryżu rozpoczną się prestiżowe mistrzostwa świata Counter Strike: Global Offensive, zwane ESWC 2016 PGW. Jest to ogromna impreza e-sportowa z pulą nagród wynoszącą 75 tysięcy dolarów!

eswc

Wśród 32 drużyn, które dostały się do wspomnianego turnieju, są dwie pochodzące z Polski. Pierwszą z nich jest Team Kinguin, które awansowało do ESWC we wrześniu dzięki międzynarodowemu turniejowi kwalifikacyjnemu dla Europy Wschodniej. Drugą ekipą jest Sferis PRIDE, które wygrało polskie kwalifikacje.

sferis pride

Warto także wspomnieć, że portal społecznościowy dla sympatyków e-sportu organizujący CSCenter League, czyli CSCenter.pl, zapewni transmisję całego turnieju wraz z polskim komentarzem. Ciekawostką jest fakt, że komentatorem będzie były zawodnik MMA - Łukasz „Juras” Jurkowski.

eswc

A Wy co myślicie o tym turnieju? Nasi dadzą radę?

ZOBACZ TAKŻE NAJLEPSZY SPRZĘT DO CS-A:

> Myszki do CS:GO za 150 zł

> Myszki do CS:GO za 250 zł

> Wielki Test Słuchawek Gamingowych

> Jaka Myszka do CS:GO - Na Czym Grają Najlepsi Zawodnicy?

> Jaka Klawiatura do CS:GO - Na Czym Grają Najlepsi Zawodnicy?

blog comments powered by Disqus
Dwie Nasze Drużyny na Mistrzostwach Świata w Counter Strike: Global Offensive