PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Meizu Pro 7 - Mocna Konkurencja Dla Xiaomi Mi Mix?

Meizu Pro 7 - Mocna Konkurencja Dla Xiaomi Mi Mix?

Stosunkowo niedawno został zaprezentowany nader wyjątkowy smartfon od znanego nam producenta, Xiaomi. Słuchawka charakteryzuje się praktycznie w stu procentach zagospodarowaną przestrzenią na froncie urządzenia, co przykuło uwagę wielu z nas. Jak się okazuje, Meizu ma zamiar powalczyć z kolegą ze swojego technologicznego podwórka!

Trzeba to przyznać otwarcie, że teraz zacznie się porządna walka o klienta! Obaj technologiczni gracze nie raz czy dwa udowodnili, że potrafią skonstruować nadzwyczaj wyjątkowe urządzenie. Co prawda, słuchawki tworzone przez obydwie firmy zdają się przypominać nam urządzenia nieco bardziej znanych producentów to i tak chętnie je kupujemy, gdyż na swój sposób są nadal oryginalne. Tak a propos oryginalności…

meizu pro 7 #1

Jak niedawno zaprezentowanemu smartfonowi Xiaomi, tak również słuchawce Meizu nie można odmówić wyjątkowości. Wiemy doskonale, że Xiaomi Mi Mix będzie praktycznie pozbawiony “ramek” okalających ekran dotykowy, co daje niezwykłe wrażenie zarówno wizualne, jak i praktyczne. Okazuje się, że Meizu idzie o krok dalej i usunie z urządzenia czujnik biometryczny oraz czytnik linii papilarnych. Wszystko to znajdzie swoje miejsce bezpośrednio na ekranie słuchawki.

meizu pro 7 #2

Nie wiem jak wam, ale mi ten model wydaje się być nieco bardziej elegancki niż ten prezentowany przez Xiaomi. Co jednak dokładnie ujrzymy na froncie? To co zobaczymy to ekran o przekątnej 5.62 - cala i rozdzielczości 1080x2160 pikseli. Procesor? Tego niestety, ale nie możemy poznać na ten moment. Pewne jednak jest to, iż producent zainstaluje w słuchawce 6 GB RAM-u, 64/128 GB ROM-u oraz dwa sloty na kartę SIM. Ponadto, nie zabraknie także takich elementów jak port USB typu C, 8 mpix kamerka do “selfie” (obrotowa) oraz bateria o nieznanej nam pojemności wyposażoną w technologię M Charge 4.0.

Czy warto kupić smartfon z Chin???

meizu pro 7 #3

Jeżeli chodzi o ostatni element, warto wspomnieć o możliwości nadzwyczaj szybkiego ładowania akumulatorka. Bowiem, ów model naładujemy do 100%w ciągu 40 minut! Cóż, próżno szukać konkurencyjnego smartfonu, który pobije ten wynik. Z pozostałych wycieków wiemy, że Meizu Pro 7 będzie wyposażony w system Flyme OS 5.1, który został stworzony w oparciu o Androida. Cena? Wg nieoficjalnego źródła, model z 64 GB pamięcią wewnętrzną kosztować będzie ok. 1581 złotych, zaś model z 128 GB ROM już ok. 1816 złotych. Czy to dużo? Wszystko zależy od tego, co poza tym znajdzie się we wnętrzu tej słuchawki. Na to jednak przyjdzie nam poczekać, gdyż oficjalna prezentacja została zapowiedziana na wigilię! Tak, Event odbędzie się o 20:00 czasu lokalnego, zatem przed pierwszą gwiazdką powinniśmy poznać model Meizu Pro 7. Co Wy na to? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia nasze forum oraz o pozostawienie łapki w górę, co jest nader motywujące! ;)

blog comments powered by Disqus
Meizu Pro 7 - Mocna Konkurencja Dla Xiaomi Mi Mix?