PODPOWIEDZI:

Kolejny Smartfon Pozbawiony Portu Słuchawkowego?!

Kolejny Smartfon Pozbawiony Portu Słuchawkowego?!

Czy bierzecie po uwagę by całkowicie rozstać się z portem słuchawkowym? Czy rzeczywiście jest on nam jeszcze potrzebny? Mogłoby się wydawać, że tak, ale kolejny producent urządzeń mobilnych twierdzi z goła co innego! Czy tego typu zmiana wniesie coś pożytecznego?

Kiedy jako pierwsza firma - Apple zaanonsowało, iż kolejny ich smartfon nie otrzyma portu słuchawkowego, wówczas pojawiły się całe fale "hejtu" i obawy kierowane w stronę giganta z USA. Prawda jest taka, że nie lubimy zmian, a już z pewnością nie takie, które powodują pozbawienia nas jakiegoś elementu. Nikt przecież nie lubi tracić rzeczy, które są wg nas istotne. 

Nie wiesz jaki czytnik e-book'ów wybrać jako prezent? Nasz najnowszy materiał służy pomocą!

htc 10 evo

Można by rzec, że zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Apple ma swój port lightning, który zawsze można zastąpić także bezprzewodową łącznością Bluetooth. Tajwańczycy w swojej wariacji na temat HTC 10 EVO pozbyli się owego portu Jack 3.5 mm... na rzecz czego? Węższej obudowy czy może lepszego portu w postaci USB typu C? Ma on dużo zalet, a wśród nich znajdować się będą słuchawki znajdujące się  w zestawie z urządzeniem. Owe słuchawki charakteryzują się adaptacyjną własnością, które pozwala na dopasowanie ich działania do otaczającego nas hałasu. 

htc 10 evo #2

W sieci pojawiła się ciekawa oferta modelu HTC 10 Lifestyle!

Co jeszcze można powiedzieć o HTC 10 EVO? Otóż, jest to bliski "krewniak" modelu znanego pod nazwą HTC Bolt, który spotkać możemy na terenie USA. Smartfon charakteryzuje się matrycą o rozmiarze 5.5 - cala i rozdzielczości QHD. Matryca jest chroniona szkłem hartowanym, Corning Gorilla Glass 5 - generacji. Sercem słuchawki jest procek Snapdragon 810, który wspomagany jest przez 3 GB RAM oraz 32/64 GB ROM. Ostatni element możemy rozbudować o kolejne gigabajty przy pomocy karty microSD

htc 10 evo #3


Ekspresy do Kawy

Czy smartfon nada się do "pstrykania" okolicznościowych fotek? Z pewnością, gdyż na pokładzie ma główny obiektyw aparatu o rozdzielczości 16 mpix. Do robienia tzw. "selife" będzie musiał wystarczyć 8 mpix obiektyw. Jeśli chodzi o zasilanie, to w tej kwestii wystarczyć będzie musiało ogniwo o pojemności 3200 mAh. System zainstalowany przez producenta to Android w wersji 7.0 Nougat wraz z nakładką systemową HTC Sense. Cena? Ta wyniesie ok. 2700 złotych za egzemplarza. Smartfona zakupimy jeszcze przed świętami. Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzenia nasze forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Kolejny Smartfon Pozbawiony Portu Słuchawkowego?!