PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowy iPhone 8 Bez Portu Lightning?

Nowy iPhone 8 Bez Portu Lightning?

Bardziej niż pewne jest to, że spora część z Was wyczekuje nowego iPhone'a od Apple i nowości jakie firma wprowadzi wraz z premierą kolejnej słuchawki. Na temat nowego iPhone'a zostało powiedziane już wiele, ale czy wiecie o tym, co może w nowej słuchawce zabraknąć? Zapraszam do lektury!

Co byście powiedzieli, gdybym w zeszłym roku zapytałbym Was o rezygnację Apple z osławionego zła sławą portu Lightning? Zapewne, pognalibyście mnie na przysłowiowe cztery wiatry i uznali za wariata! Pamiętajcie jednak, że nawet wariat może mieć co do pewnych spraw... rację. Tak też może być w tej sprawie, choć na obecną chwilę to co teraz powiem krąży jedynie w sferze plotek, doniesień oraz pewnych przypuszczeń.


Jesteś ciekawy(-a) co jest w stanie zrobić za Ciebie Twój smartfon? Mamy na to solidną odpowiedź!


iphone 7

Po krótkim wstępie należałoby wreszcie przejść do sedna sprawy i powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi! Otóż, w sieci (nie, nie pajęczej) pojawiła się dość znaczącej treści wzmianka o tym, jakoby Apple miało zrezygnować ze stosowania portu Lightning w swoich iPhone'ach! Czy jest to powód do radości? Dla części populacji z pewnością tak, bowiem port ten dawał (i wciąż daje) się we znaki przez sporą część czasu. Apple ograniczało się do udostępniania w swoich urządzeniach tego właśnie portu, kiedy użytkownikom brakowało innych znanych nam portów.

przejściówki do lightning


Poniżej zamieszczamy dwa modele iPhone'a w przystępnej cenie:

iPhone 5S 16 GB>>>

iPhone SE 16 GB>>>


Konieczność posiadania licznych adapterów spędzała sen z powiek posiadaczy produktów z nadgryzionym jabłuszkiem w tle. Tutaj nagle pojawia się pewien promyk nadziei, zwiastujący szansę na lepsze jutro! Płomyk nadziei, który zepchnie na boczny tor brak możliwości podłączenie klasycznych słuchawek na port Jack 3.5 mm... Czy ta chwila wreszcie nadejdzie? Nic nie jest wykluczone, ale na obecną chwilę pozostaje nam jedynie płonna nadzieja. Czym hipotetycznie byłby zastąpiony wspomniany port? Najpewniejszym rozwiązaniem byłby portu USB typu C, który jest wyposażenie większości dzisiejszych urządzeń. 

iphone headphones


Laptop Dla Gracza Pod Choinkę - Lista Polecanych Modeli

Pytanie brzmi, czy Apple zgodzi się na tak radykalną zmianę? Przez tyle lat wręcz z uporem maniaka wciskał nam port Lightning na siłę, jakoby było to jedyne słuszne rozwiązanie, a teraz jedna decyzja miałaby to wszystko przekreślić? Cóż, nie takie cuda widzieliśmy w branży przez ostatnie lata, ale... osobiście takiego ruchu ze strony Apple bym się nie spodziewał. Może jednak Wy macie nieco odmienne zdanie? Czy decyzja zarządu giganta z Cupertino byłaby w jakimkolwiek stopniu opłacalna? Postarajcie się udzielić nam odpowiedzi w komentarzach poniżej materiału! Nie zapomnijcie także o naszym forum oraz o osławione łapce w górę, co niejako nastraja do lepszej i efektywniejszej pracy! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowy iPhone 8 Bez Portu Lightning?