PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Wyjątkowo Tani Tablet Niebawem w Biedronce!

Wyjątkowo Tani Tablet Niebawem w Biedronce!

Na półkach sklepowych sieci Biedronka, w najbliższym czasie pojawi się najnowsze dziecko znanego nam polskiego producenta elektroniki mobilnej! Urządzeniem tym jest tablet, myPhone myTab 10 III, który będzie wyróżniał się wyjątkowo promocyjną ceną. Zainteresowani?

Firma myPhone bardzo często współpracuje z Portugalską siecią Biedronka, a dzięki tej owocnej współpracy mamy okazję kupić ciekawe produkty w wyjątkowo przystępnych cenach. Czy najnowsze dziecko myPhone'a okaże się produktem wartym zwrócenia na nie naszej uwagi? Cóż, musicie sami rzucić na to okiem!

Właśnie mieliśmy okazję poznać Watch Dogs 2 na PC! Jesteście ciekawi?

Tablet charakteryzuje się raczej przeciętną specyfikacją, ale niepodważalnym jego plusem jest matryca ekranu o rozmiarze 10.1 - cala z technologią "In-Plane Switching". Jeżeli chodzi o wnętrze urządzenia, to tutaj mamy do czynienia z procesorem czterordzeniowym Allwinner A33, który wspierany jest przez 1 GB RAM oraz 8 GB ROM. Ostatni element możemy z łatwością rozszerzyć o kolejne 32 GB przy pomocy karty microSD.

Chcesz kupić tania i w miarę dobrą słuchawkę? Co powiesz na to!

Producent nie zapomniał również o dwóch kamerkach: głównej o rozdzielczości 2 mpix oraz frontowej o rozmiarze 0.3 mpix. Trzeba przyznać, że mogliśmy tutaj spotkać nieco mocniejszą optykę, ale przecież nie można mieć wszystkiego! Rekompensuje to port USB typu OTG, który umożliwi podłączenie dysku zewnętrznego, pendrive'a, myszki, klawiatury czy modemu 3G/LTE. 


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Na koniec warto powiedzieć o ogniwie akumulatorowym jaki został tutaj zaimplementowany, a mianowicie ogniwie o pojemności aż 5000 mAh! Gwarantuje to niezwykle długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu! Dzięki temu elementowi, tablet staje się wręcz łakomym kąskiem dla osób ceniących sobie niezależność od źródła zasilania. Cena? Dostępność? Cena tego niezwykłego gadżetu wynosi 299 złotych, a kupić je można od 28 - ego listopada w sieci sklepów Biedronka! Zapraszamy do komentowania, odwiedzenia forum oraz o pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Wyjątkowo Tani Tablet Niebawem w Biedronce!