PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Oryginalne Gryzonie dla Wymagających Graczy

Oryginalne Gryzonie dla Wymagających Graczy

Dobra myszka to podstawa dla osób, które sporo grają. W poniższym newsie wskażemy Wam kilka bardzo oryginalnych konstrukcji, które są jednocześnie popularne i cenione.

Naos QG

O myszce Mionix Naos QG już kiedyś pisaliśmy na naszym portalu. Trudno bowiem nie wspomnieć o modelu, który oferuje... sensory skórno-galwaniczne. Po co taka nowość? Owe sensory mierzą dane biometryczne gracza, czyli puls oraz GSR. Tego typu dane są wyświetlane w czasie rzeczywistym przy pomocy specjalnej nakładki na gry. Możemy więc analizować nasze reakcje i emocje podczas gry. Nie ciekawi Was, czy podczas pojedynku 1 vs 1 w decydującej rundzie, panikujecie czy może jesteście oazą spokoju? Dla mnie ciekawa sprawa.

Mionix Naos QG

Mastermouse Pro L

MasterMouse Pro L od firmy Cooler Master to przede wszystkim modularna konstrukcja. Mamy tu dwa wymienne panele boczne i jeden górny. Jakie są zalety tego rozwiązania? Gryzonia możemy ze sporą dokładnością dostosować pod swoje preferencje.

MasterMouse Pro L

R.A.T. 1

Marzyliście kiedyś o swoim własnym projekcie idealnej myszki? Jeżeli tak, to ciekawą opcją może być R.A.T. 1 od firmy Mad Catz. Kluczowy jest tu tylko sensor czy plastikowa ramka, a resztę elementów konstrukcji myszki... możemy sami wydrukować w drukarce 3D.

R.A.T. 1

GX85

Większość myszek stawia na uniwersalność, a nie na konkretne zastosowanie czy typ gry. Do takich gatunków, jak np. MMO, wypada jednak mieć dedykowany model. Dobrym wyborem dla miłośników wspomnianego gatunku, jest gryzoń GX85 od Genesis, który ma aż 12 dodatkowych przycisków. Nawet ich ułożenie jest bardzo korzystne, szczególnie, jeżeli gramy w WoW-a.

Genesis GX85

Jakie myszki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu myszek z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które myszki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie FK1+ Zowie FK1+Best of the best!
2SteelSeries Rival 300 SteelSeries Rival 300 Sprawdź sam
3Zowie EC1-A Zowie EC1-A Ten ma niezłą cenę!
4Razer DeathAdder Chroma Razer DeathAdder Chroma Polecany model
5Zowie FK2 Zowie FK2 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Myszek do CS:GO - Najlepsze Gamingowe Myszki 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Oryginalne Gryzonie dla Wymagających Graczy
Autor: Łukasz