PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 Oficjalnie Trafiają Do Laptopów!

GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 Oficjalnie Trafiają Do Laptopów!

NVIDIA właśnie nas poinformowała, że karty graficzne GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 oficjalnie trafiają do laptopów. 

Nie będzie krojenia parametrów 

Co ciekawe, będą to pełnowartościowe karty, które znamy z desktopów. NVIDIA zapewnia, że do ich laptopów trafią karty z tymi samymi procesorami graficznymi i z dokładnie tymi samymi nowatorskimi funkcjami co karty graficzne z serii GeForce GTX 1050, które zapewniają doskonałe wrażenia w grach na laptopach o grubości zaledwie 17mm i obsługują najnowszą odsłonę techniki NVIDIA BatteryBoost, wydłużającej czas działania akumulatora.

Laptopy z GTX 1050

Zobacz nasz ranking kart graficznych 

To nie tylko stała liczba klatek w nowych grach

Laptopy z kartami GeForce GTX 1050 Ti oraz 1050 pozwolą nam cieszyć się płynną grą na laptopach, ale to nie wszystko. Karty te pozwolą nam osiągnąć 3 razy większej wydajności oraz sprawności energetycznej w porównaniu do procesorów graficznych poprzednich generacji oraz dadzą możliwość zabawy zarówno klasycznymi jak i najnowszymi grami w rozdzielczości 1080p i 60 FPS z dodatkowym wsparciem dla najnowszych funkcji DirectX 12.

Chcesz kupić tę kartę do swojego PC?

To również nie koniec. Dzięki tym kartom, mobilni gracze będą mogli korzystać z zaawansowanych technik graficznych, takich jak NVIDIA GameWorks, które zapewniają więcej realistycznych wrażeń. Dostaną również wsparcie aplikacji GeForce Experience, bramy do świata gier PC, umożliwiającą aktualizację najnowszych sterowników Game Ready, optymalizację zainstalowanych gier oraz dzielenie się z innymi najlepszymi fragmentami rozgrywek.

Wyjątkowo gładki obraz w grach zapewni z kolei technologia NVIDIA G-SYNC (tylko w wybranych modelach laptopów).


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

W pierwszym kwartale tego roku na rynku pojawi się ponad 30 modeli laptopów z tymi kartami od wiodących producentów. Na targach CES zostaną zaprezentowane miedzy innymi produkty firm Acer, Alienware, ASUS, Dell, HP, Lenovo oraz MSI. Wiele modeli będzie dostępnych w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Zostaną wyposażone w najnowszą mobilną platformę Kaby Lake firmy Intel.

Jakie notebooki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu notebooków z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które notebooki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Acer Aspire F5-573G Acer Aspire F5-573GBest of the best!
2Dell Inspiron 15 ( 5567 ) i5-7200U Dell Inspiron 15 ( 5567 ) i5-7200U Sprawdź sam
3Acer E5-575 Acer E5-575 Ten ma niezłą cenę!
4Lenovo IdeaPad 310 Lenovo IdeaPad 310 Polecany model
5Kiano SlimNote Kiano SlimNote Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Notebooki Jakich Nie Znacie - TOP 30 Laptopów Dla Każdego!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
GeForce GTX 1050 Ti oraz GTX 1050 Oficjalnie Trafiają Do Laptopów!