PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Małych i tanich zmywarek dla singli

Promocja w Biedronce! Zestaw Gaming Set XR – Klawiatura, Podkładka i Słuchawki

Promocja w Biedronce! Zestaw Gaming Set XR – Klawiatura, Podkładka i Słuchawki

Marka Hykker ma dla Was kolejną niespodziankę. Do Biedronki trafi po raz kolejny zestaw dla graczy – Gaming Set XR, składający się z klawiatury, podkładki i słuchawek.

Mysz i podkładka

W skład którego wchodzą mysz optyczna MK-02 oraz podkładka MP-04. Na pierwszy rzut oka gryzoń prezentuje się całkiem nieźle. Ogumiona powierzchnia oraz sześć przycisków zdają się być tym, co przykuć może uwagę każdego gracza. Mysz wyposażono w 4 stopnie czułości: 800, 1200, 1600 oraz 2400 dpi, 6 przycisków funkcyjnych oraz rolkę do przewijania.Gaming XRpodświetlone jest diodami LED w 7 różnych kolorach.

Uzupełnieniem dla niej jest podkładka pod mysz, dedykowana osobom ceniącym sobie wygodę pracy. Wierzchnia strona produktu pokryta jest wysokiej jakości tkaniną, która zapewnia precyzję sterowania zarówno dla myszy optycznych, jak i laserowych. Przemieszczaniu podkładki zapobiega antypoślizgowy spód, a obszycie brzegów zabezpiecza ją przed uszkodzeniem.

Słuchawki 

Słuchawki Gaming Sound XR to propozycja dla graczy, jednak dysponujących niewielkim budżetem. Słuchawki grają całkiem dobrze, a ich cena nie jest wygórowana. 

Słuchawki są dobrze wyciszone, posiadają wbudowany mikrofon zapewniający stałą komunikację z innymi graczami, regulator głośności umiejscowiony na przewodzie i podświetlane nauszniki. Pełną funkcjonalność i komfort używania produktu zapewniają poduszki ochronne ulokowane na nausznikach.

Cały zestaw pojawi się w Biedronce już w czwartek – 19 stycznia. Za myszkę z podkładką zapłacimy tylko 40 zł! Cena słuchawek to również 40 zł

blog comments powered by Disqus
Promocja w Biedronce! Zestaw Gaming Set XR – Klawiatura, Podkładka i Słuchawki