PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie płyty główne pod AM4 |TOP 5|

VR ONE 7RE – Wirtualna Rzeczywistość w Plecaku

VR ONE 7RE – Wirtualna Rzeczywistość w Plecaku

VR ONE 7RE został zamknięty w poręcznym plecaku. Takie rozwiązanie pozwala na rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości bez obawy o zaplątanie się w kable łączące komputer z goglami oraz kontrolerami.

Specyfikacja

VR ONE 7RE to komputer do wirtualnej rzeczywistości zamknięty w plecaku. Sprzęt waży 3,6 kg i pozwala na 90-minutową rozgrywkę w rzeczywistości wirtualnej. Wartą uwagi funkcją jest możliwość łatwej wymiany baterii w locie dzięki mechanizmowi Hot-Swap. Wewnątrz komputera znajdziemy podkręcony procesor Intel Core i7 oraz kartę graficzną GTX 1070 8GB GDDR5.

Chcecie kupić tę kartę graficzną? 

Takie komponenty zagwarantują płynną rozgrywkę w rzeczywistości wirtualnej. Składający się z dwóch 90 mm wentylatorów i 9 ciepłowodów układ chłodzenia obu komponentów generuje hałas na poziomie tylko ok. 40 dB(A). VR One ponadto został wyposażony w pojedyncze porty HDMI, DisplayPort i Thunderbolt typu C oraz 4 porty USB 3.0.

VR ONE

MSI Dragon Center

Ciekawym rozwiązaniem jest także funkcja 1 Click to VR dostępna w dostarczanym z komputerem VR oprogramowaniu MSI Dragon Center. Dzięki temu osoby korzystające ze sprzętu MSI mogą nie tylko monitorować za pomocą smartfona komponenty opisywanego komputera, ale także modyfikować parametry ich pracy. Z poziomu urządzenia mobilnego można także kontrolować prędkość obrotową wentylatorów, pozwala na to funkcja Shift.

Niestety w tej chwili brakuje informacji o dostępności sprzętu oraz jego cenie.

blog comments powered by Disqus
VR ONE 7RE – Wirtualna Rzeczywistość w Plecaku